Art-ceramics
Number of items: 165
3506526
12012
522
Art-ceramics
3 darab erdélyi bokály, közte Józsa János Korond, kopással, m: 22,5 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3508378
12013
522
Art-ceramics
Olasz karcolt díszítéses kerámia váza, jelzés nélkül, minimális kopással, m: 15 cm
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3506925
12014
522
Art-ceramics
Herend Pottery gyertyatartó. Jelzett, mázrepedéssel, m: 20,5 cm
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3511084
12015
522
Art-ceramics
Szilke. Mázas cserép, Torda, 20. sz. eleje, mázhibákkal, m: 13 cm
Available for bidding
4 000 HUF
4 400 5 000 6 000
3503525
12016
522
Art-ceramics
Erdélyi István mid-century váza. Hibátlan, m: 32 cm
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3508438
12017
522
Art-ceramics
Fekete kerámia falimaszk, 24x20 cm
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3502342
12018
522
Art-ceramics
Hódmezővásárhelyi ritka pink mázas váza, jelzett, hibátlan, m: 21 cm
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3503541
12019
522
Art-ceramics
Ugrasztott mázas iparművész váza, Terv.: Várdeák Ildikó, minimális mázhibával, m: 22,5 cm
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3503558
12020
522
Art-ceramics
Hegyiné Lux Ágnes: Geometrikus falitál. Jelzett, kis kopással, d: 23,5 cm
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3506520
12021
522
Art-ceramics
Józsa János Korond madárpár mintás falitál, jelzett, kis kopással, d: 33 cm
Available for bidding
3 000 HUF
3 200 3 800 4 400
3507224
12022
522
3200
Art-ceramics
Szerzetes figurás italos palack, számozott, hibátlan, m: 23 cm
Available for bidding
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3504359
12023
522
Art-ceramics
Tófej mázas kerámia váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 27 cm
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 January
End of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m