Art-ceramics Number of items: 165
3505754
522
Art-ceramics
Janáky Viktor (1933-1999): Absztrakt kristálymázas falitál. Jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3508364
12001
522
Art-ceramics
Jelzett ökörvérmázas kerámia váza, lakkozott fa talapzaton, hibátlan, teljes m: 44 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3491570
12002
522
36000
Art-ceramics
Szemereki Teréz (1947-): Kúp objekt. Kézzel formált kerámia, jelzett, hibátlan, m: 18 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
36 000 HUF
36 000 42 000 50 000
3467399
12003
522
40000
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Mázas kerámia szobor. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 37 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
3421979
12004
522
32000
Art-ceramics
Komlós Zsoké. Mázas kerámia, készült a Komlós testvérek tervei alapján. Jelzett, alján gyári hibákkal, zsinórozása nélkül, mázhibával, 26x25 cm /// Komlós Jockey. Glazed ceramic, made after the designs of the Komlós brothers. Marked, with factory flaws on the base, without cord, with glaze defect, 26x25 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000
3444550
12005
522
15000
Art-ceramics
Komlós. A nyúl viszi a puskát. Vadász a kutyával. Mázas kerámia. Jelzett, hibátlan 28x27 cm /// Komlós. The Rabbit Carries the Rifle. Hunter with Dog. Glazed ceramic. Signed, flawless, 28 × 27 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
3469433
12006
522
Art-ceramics
Tál. Borszék, 19. sz. vége, sérüléssel, d: 24 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3455445
12007
522
60000
Art-ceramics
Asszonyi Tamás (1942-): Ülő nő. Festett kerámia, jelzett, minimális kopottsággal, m: 20 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
60 000 HUF
60 000 70 000 80 000
3449678
12008
522
22000
Art-ceramics
cca 19. sz. vége - 20. sz. eleje, Olasz ónmázas fedeles edény. Jelzés nélkül, fogója és szájánál restaurált, m: 36 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
3451520
12009
522
Art-ceramics
Bubelényi Zsanna: Kötögető nő. Faliplakett. Jelzett, minimális kopással, 33x30 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
3373878
12010
522
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Éneklő pár váza. Jelzett, minimális kopással, 17x20 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
3373865
12011
522
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Nő virágcsokorral. Jelzett, minimális kopással, m: 17 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
further page navigation Auction house