https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Art-ceramics

Number of items: 165

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Janáky Viktor (1933-1999): Absztrakt kristálymázas falitál. Jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm
1
12000.

Janáky Viktor (1933-1999): Absztrakt kristálymázas falitál. Jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Jelzett ökörvérmázas kerámia váza, lakkozott fa talapzaton, hibátlan, teljes m: 44 cm
1
12001.

Jelzett ökörvérmázas kerámia váza, lakkozott fa talapzaton, hibátlan, teljes m: 44 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Szemereki Teréz (1947-): Kúp objekt. Kézzel formált kerámia, jelzett, hibátlan, m: 18 cm
1
12002.

Szemereki Teréz (1947-): Kúp objekt. Kézzel formált kerámia, jelzett, hibátlan, m: 18 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
36 000 HUF
97,56
EUR
,
112,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
36 000 HUF
36 000 42 000 50 000
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Mázas kerámia szobor. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 37 cm
1
12003.

Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Mázas kerámia szobor. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 37 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
40 000 HUF
108,40
EUR
,
125,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
Komlós Zsoké. Mázas kerámia, készült a Komlós testvérek tervei alapján. Jelzett, alján gyári hibákkal, zsinórozása nélkül, mázhibával, 26x25 cm /// Komlós Jockey. Glazed ceramic, made after the designs of the Komlós brothers. Marked, with factory flaws on the base, without cord, with glaze defect, 26x25 cm
1
12004.

Komlós Zsoké. Mázas kerámia, készült a Komlós testvérek tervei alapján. Jelzett, alján gyári hibákkal, zsinórozása nélkül, mázhibával, 26x25 cm /// Komlós Jockey. Glazed ceramic, made after the designs of the Komlós brothers. Marked, with factory flaws on the base, without cord, with glaze defect, 26x25 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
32 000 HUF
86,72
EUR
,
100,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000
Komlós. A nyúl viszi a puskát. Vadász a kutyával. Mázas kerámia. Jelzett, hibátlan 28x27 cm /// Komlós. The Rabbit Carries the Rifle. Hunter with Dog. Glazed ceramic. Signed, flawless, 28 × 27 cm.
1
12005.

Komlós. A nyúl viszi a puskát. Vadász a kutyával. Mázas kerámia. Jelzett, hibátlan 28x27 cm /// Komlós. The Rabbit Carries the Rifle. Hunter with Dog. Glazed ceramic. Signed, flawless, 28 × 27 cm.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
15 000 HUF
40,65
EUR
,
46,88
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Tál. Borszék, 19. sz. vége, sérüléssel, d: 24 cm
1
12006.

Tál. Borszék, 19. sz. vége, sérüléssel, d: 24 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Asszonyi Tamás (1942-): Ülő nő. Festett kerámia, jelzett, minimális kopottsággal, m: 20 cm
1
12007.

Asszonyi Tamás (1942-): Ülő nő. Festett kerámia, jelzett, minimális kopottsággal, m: 20 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
60 000 HUF
162,60
EUR
,
187,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
60 000 HUF
60 000 70 000 80 000
cca 19. sz. vége - 20. sz. eleje, Olasz ónmázas fedeles edény. Jelzés nélkül, fogója és szájánál restaurált, m: 36 cm
1
12008.

cca 19. sz. vége - 20. sz. eleje, Olasz ónmázas fedeles edény. Jelzés nélkül, fogója és szájánál restaurált, m: 36 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
22 000 HUF
59,62
EUR
,
68,75
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
Bubelényi Zsanna: Kötögető nő. Faliplakett. Jelzett, minimális kopással, 33x30 cm
1
12009.

Bubelényi Zsanna: Kötögető nő. Faliplakett. Jelzett, minimális kopással, 33x30 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Éneklő pár váza. Jelzett, minimális kopással, 17x20 cm
1
12010.

Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Éneklő pár váza. Jelzett, minimális kopással, 17x20 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Nő virágcsokorral. Jelzett, minimális kopással, m: 17 cm
1
12011.

Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Nő virágcsokorral. Jelzett, minimális kopással, m: 17 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

News

Auction 517:
From 13 to 22 January


End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February


 

  Events

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment