Art-ceramics
Number of items: 165
3504533
12024
522
Art-ceramics
Köcsög. Mázas cserép, XIX. sz. kézzel festett, sérüléssel. 20 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 500 7 500 9 000
3505737
12025
522
Art-ceramics
Antik RAKOCZY kőedény palack, jelzett, felületi sérüléssel, m: 22,5 cm
Available for bidding
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3505731
12026
522
Art-ceramics
Váza fa mintával. cca 1900, Alföld, mázas kerámia, felületi sérüléssel, m: 20,5 cm
Available for bidding
3 000 HUF
3 200 3 800 4 400
3486059
12027
522
Art-ceramics
Bodrogkeresztúri irizáló mázas iparművész váza, jelzett, minimális kopással, m: 28,5 cm
Available for bidding
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3485845
12028
522
Art-ceramics
Tófej váza, jelzett, m: 18,5 cm
Available for bidding
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3491590
12029
522
Art-ceramics
Mázas kerámia butella, kis mázhibával, m: 13 cm
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3489700
12030
522
Art-ceramics
Hódmezővásárhelyi kerámia váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 16 cm
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3489507
12031
522
Art-ceramics
Tófej henger padlóváza. Jelzett, hibátlan m: 49 cm
Available for bidding
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
3485473
12032
522
Art-ceramics
Német fajansz, kaspó, díszváza kézzel festett, hiányos, restaurált, jelzés nélkül 18x21 cm
Available for bidding
4 000 HUF
4 200 5 000 5 500
3489600
12033
522
Art-ceramics
Kis Zoltán Hódmezővásárhely ikebana, d: 15 cm, m: 9 cm
Available for bidding
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3485181
12034
522
Art-ceramics
Ikebana váza. Kézzel festett, hibátlan d: 12 cm m: 8 cm + kis dobozka
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3489537
12035
522
4200
Art-ceramics
Sóskuti kerámia plakett: Buda 1493. Jelzett, hibátlan, 17x41 cm
Available for bidding
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 January
End of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m