Art-ceramics

Number of items: 165

Köcsög. Mázas cserép, XIX. sz. kézzel festett, sérüléssel. 20 cm
12024.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
Antik RAKOCZY kőedény palack, jelzett, felületi sérüléssel, m: 22,5 cm
12025.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Váza fa mintával. cca 1900, Alföld, mázas kerámia, felületi sérüléssel, m: 20,5 cm
12026.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Bodrogkeresztúri irizáló mázas iparművész váza, jelzett, minimális kopással, m: 28,5 cm
12027.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Tófej váza, jelzett, m: 18,5 cm
12028.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Mázas kerámia butella, kis mázhibával, m: 13 cm
12029.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Hódmezővásárhelyi kerámia váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 16 cm
12030.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Tófej henger padlóváza. Jelzett, hibátlan m: 49 cm
12031.

Available for bidding
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimum bid:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
Német fajansz, kaspó, díszváza kézzel festett, hiányos, restaurált, jelzés nélkül 18x21 cm
12032.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
Kis Zoltán Hódmezővásárhely ikebana, d: 15 cm, m: 9 cm
12033.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Ikebana váza. Kézzel festett, hibátlan d: 12 cm m: 8 cm + kis dobozka
12034.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Sóskuti kerámia plakett: Buda 1493. Jelzett, hibátlan, 17x41 cm
12035.

Available for bidding
4 200 HUF
11,38
13,13
Minimum bid:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events