Art-ceramics

Number of items: 165

Kőbányai Sörgyár hatalmas korsó, mázsérülésekkel, m: 31 cm
12084.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Szécsi Jolán: Szerelmespár. Jelzett, kis felületi hibákkal, m: 33 cm
12085.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Régebbi festett vizeskorsó, m: 19 cm
12086.

Available for bidding
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
12087.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Alfred Klein mid-century váza, sorszámozott, hibátlan, m: 25,5 cm
12088.

Available for bidding
4 200 HUF
11,38
13,13
Minimum bid:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
Ray keramik német iparművész váza. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan 41 cm
12089.

Available for bidding
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimum bid:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
Király Károly hólyagos asztaldísz. Jelzett, tűzhibával, d: 18 cm
12090.

Available for bidding
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimum bid:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
Kerámia kínáló és váza, sérüléssel, h: 18 cm, m: 14 cm
12091.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Horváth S. Lány csokorral, Mázas kerámia, jelzett, kis mázhibával. 14 cm
12092.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
12093.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
12094.

Available for bidding
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimum bid:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Retro német kancsóváza, jelzett, hibátlan, m: 25,5 cm
12095.

Available for bidding
4 200 HUF
11,38
13,13
Minimum bid:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events