Art-ceramics
Number of items: 165
3429673
12084
522
Art-ceramics
Kőbányai Sörgyár hatalmas korsó, mázsérülésekkel, m: 31 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3465491
12085
522
Art-ceramics
Szécsi Jolán: Szerelmespár. Jelzett, kis felületi hibákkal, m: 33 cm
Available for bidding
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
3452845
12086
522
3200
Art-ceramics
Régebbi festett vizeskorsó, m: 19 cm
Available for bidding
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3447784
12087
522
Art-ceramics
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3452866
12088
522
4200
Art-ceramics
Alfred Klein mid-century váza, sorszámozott, hibátlan, m: 25,5 cm
Available for bidding
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
3445685
12089
522
3400
Art-ceramics
Ray keramik német iparművész váza. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan 41 cm
Available for bidding
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
3452854
12090
522
4800
Art-ceramics
Király Károly hólyagos asztaldísz. Jelzett, tűzhibával, d: 18 cm
Available for bidding
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
3454486
12091
522
Art-ceramics
Kerámia kínáló és váza, sérüléssel, h: 18 cm, m: 14 cm
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3444552
12092
522
Art-ceramics
Horváth S. Lány csokorral, Mázas kerámia, jelzett, kis mázhibával. 14 cm
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3438970
12093
522
Art-ceramics
Available for bidding
12 000 HUF
13 000 15 000 18 000
3446170
12094
522
15000
Art-ceramics
Available for bidding
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
3452869
12095
522
4200
Art-ceramics
Retro német kancsóváza, jelzett, hibátlan, m: 25,5 cm
Available for bidding
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 January
End of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m