Books: Religion

Number of items: 97

Eliade, Mircea: Shamanism. Archaic Techniques of Ecstasy. Princeton and Oxford, Princeton University Press. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
24041.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Piero Verni - Andrea Pistolesi: Buddha földjén. Ford.: Zöldi Mihály. Vallások világa. Bp., 2003, Merhavia, 224 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
24042.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Erdő Péter: Az élő egyház joga. Tanulmányok a hatályos kánonjog köréből. Bp., 2006, Szent István Társulat, 544 p. Kiadói kartonált papírkötés, karcos kiadói papír védőborítóban, volt könyvtári példány.
24043.

Available for bidding
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimum bid:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
24044.

Available for bidding
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimum bid:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Barsi Balázs - Telek Péter-Pál: Mélység a mélységet 1-4. hn, én., EFO. Kiadói papírkötések, a 2. kötetben több, a 1., 3., 4. kötetben minimális aláhúzásokkal, volt könyvtári példány.
24045.

Available for bidding
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimum bid:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Huszár Gál: A keresztyéni gyülekezetben való isteni dicséretek. facsimile kiadás Borsa Gedeon kísérőtanulmányával. Bibliotheca Hungarica Antiqua IX. Bp., 1975. Akadémiai Kiadó. Kiadói egészbőr-kötés,
24046.

Available for bidding
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimum bid:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
24047.

Peter Kónya, Csepregi Zoltán (szerk.): Sto Knazskych Biografií Johanna Samuela Kleina/Johann Samuel Klein Száz Lelkészi Életrajza (szlovák-magyar). Eperjes, 2015,
Vydavatel'stvo Presovskej univerzity. Kiadói kartonált papírkötésben.

Available for bidding
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimum bid:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Goldziher Ignác: Előadások az iszlámról. Ford.: Heller Bernát. Bp., 1912, MTA (Hornyánszky-ny.), VIII+413+(3) p. Első magyar kiadás. Modern egészvászon-kötés, az eredeti papírborító felhasználásával
24048.

Available for bidding
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
1843-1875 Régi német nyelvű imakönyvek, 2 db, az egyik díszes fémveretekkel és kapoccsal, aranyozott egészbőr-/egészvászon-kötésben, ázásnyomokkal.
24049.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Nitzsch, Friedrich August Berthold: Lehrbuch der evangelischen Dogmatik. Sammlung theologischer Lehrbücher. Freiburg im Breisgau-Leipzig, 1896, J. C. B. Mohr, XVIII+610 p. Német nyelven. Félvászon-kötésben, minimálisan foltos borítóval.
24050.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Jolanta Sosnowska: Krisztus hadvezére. Szent II. János Pál életrajza. 1. kötet. Ford.: Szenyán Erzsébet és Koncz Éva. Bp., [2021], Napkút. Kiadói kartonált papírkötés.
24051.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
24052.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events