https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Religion

Number of items: 97

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Francis X. Clooney: Tanulhatnak-e egymástól a vallások? Új felismerések és kapcsolatok a hagyományok találkozásában. Ford. és utószót írta: Görföl Tibor. Bp., 2019., Jezsuita Kiadó. Kiadói papírkötés, a hátsó borítón kis gyűrődéssel.
1
24065.

Francis X. Clooney: Tanulhatnak-e egymástól a vallások? Új felismerések és kapcsolatok a hagyományok találkozásában. Ford. és utószót írta: Görföl Tibor. Bp., 2019., Jezsuita Kiadó. Kiadói papírkötés, a hátsó borítón kis gyűrődéssel.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Stephanus Sipos: Enchiridion iuris canonici. Pécs, 1936, Haladás. 1066 p. Aranyozott gerincű könyvkőtői (Pernyész Ilona, Nagyvárad) vászonkötésben, kissé kopott gerinccel és borítóval, megerősített és kissé sérült kötéssel, előzéklapon Némethy Gyula (1867-1951) nagyváradi katolikus egyházi író, művészettörténész névbejegyzésével 1936-ból, címlapon Binder György (1929-2007) plébános bélyegzésével.
1
24066.

Stephanus Sipos: Enchiridion iuris canonici. Pécs, 1936, Haladás. 1066 p. Aranyozott gerincű könyvkőtői (Pernyész Ilona, Nagyvárad) vászonkötésben, kissé kopott gerinccel és borítóval, megerősített és kissé sérült kötéssel, előzéklapon Némethy Gyula (1867-1951) nagyváradi katolikus egyházi író, művészettörténész névbejegyzésével 1936-ból, címlapon Binder György (1929-2007) plébános bélyegzésével.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Filep Mihály: Köznap imák négy hétre templomi használatul. Miskolc, Fraenkel. Félvászon kötés, gerinc hiányzik, kopottas állapotban.
1
24067.

Filep Mihály: Köznap imák négy hétre templomi használatul. Miskolc, Fraenkel. Félvászon kötés, gerinc hiányzik, kopottas állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Szent Faustyna Kowalska nővér: Napló. (Az Isteni Irgalmasság üzenete). Ford.: Trojan Márta. Eger, 2001, Isteni Irgalmasság Alapítvány. Kiadói papírkötés.
1
24068.

Szent Faustyna Kowalska nővér: Napló. (Az Isteni Irgalmasság üzenete). Ford.: Trojan Márta. Eger, 2001, Isteni Irgalmasság Alapítvány. Kiadói papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Hock János: A teremtés könyve. II. köt.: Vallás-filozófiai tanulmány. II. köt.: Az élet fejlődésének részletezései. Bp., 1939., Urbányi István, 246+2 p. Kiadói papírkötés, foltos, szakadt kiadói papír védőborítóban, kissé laza fűzéssel.
1
24069.

Hock János: A teremtés könyve. II. köt.: Vallás-filozófiai tanulmány. II. köt.: Az élet fejlődésének részletezései. Bp., 1939., Urbányi István, 246+2 p. Kiadói papírkötés, foltos, szakadt kiadói papír védőborítóban, kissé laza fűzéssel.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Joseph Schwartz: Missae pro defunctis ad commodiorem ecclesiarum usum ex missali romano desumptae... Ratisbonae, 1889. Pustet. 1 T (szakadással) + 48 + (2)p. Egészbőr kötésben
1
24070.

Joseph Schwartz:
Missae pro defunctis ad commodiorem ecclesiarum usum ex missali romano desumptae... Ratisbonae, 1889. Pustet. 1 T (szakadással) + 48 + (2)p. Egészbőr kötésben

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Stapf, [Joseph Ambrosius (1785-1844)]: Theologia moralis in compendium redacta. Tomus IV. Oeniponti [Innsbruck], 1836, Typis et Sumtibus Wagnerianis, 6 sztl. lev.+ 348 p. Latin nyelven. Korabeli félbőr-kötésben, viselte, sérült borítóval, helyenként ázásnyomokkal.
1
24071.

Stapf, [Joseph Ambrosius (1785-1844)]: Theologia moralis in compendium redacta. Tomus IV. Oeniponti [Innsbruck], 1836, Typis et Sumtibus Wagnerianis, 6 sztl. lev.+ 348 p. Latin nyelven. Korabeli félbőr-kötésben, viselte, sérült borítóval, helyenként ázásnyomokkal.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Dietrich Bonhoeffer: Etika. (Szemelvények.) Dr. Vályi Nagy Ervin válogatása alapján ford.: Fórisné Kalós Éva. Szentendre, 1999, Tillinger Péter. Kiadói papírkötés.
1
24072.

Dietrich Bonhoeffer: Etika. (Szemelvények.) Dr. Vályi Nagy Ervin válogatása alapján ford.: Fórisné Kalós Éva. Szentendre, 1999, Tillinger Péter. Kiadói papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Sancta Mussa. A hagyományos római mise ("Missa Tridentina") rendje. Szerk.: Mezei Zsolt. Vaszar, (2007), Mezei Zsolt. Kiadói papírkötés.
1
24073.

Sancta Mussa. A hagyományos római mise ("Missa Tridentina") rendje. Szerk.: Mezei Zsolt. Vaszar, (2007), Mezei Zsolt. Kiadói papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Bánkúti Gábor: A romániai jezsuiták a 20. században. Rendtörténet. Bp., 2016, Jezsuita Kiadó. Kiadói papírkötés.
1
24074.

Bánkúti Gábor: A romániai jezsuiták a 20. században. Rendtörténet. Bp., 2016, Jezsuita Kiadó. Kiadói papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Mosolgyó József: A keleti egyház Magyarországon. Nemzetiségi tanulmány. Miskolc, 1941, Ludvig István. Papírkötésben, sérült gerinc, kissé laza kötés.
1
24075.

Mosolgyó József: A keleti egyház Magyarországon. Nemzetiségi tanulmány. Miskolc, 1941, Ludvig István. Papírkötésben, sérült gerinc, kissé laza kötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
4 db Buddhizmussal kapcsolatos könyv: Szubhádra Bhikshu: Buddhista káté. Bevezetésül Gótama Buddha tanához.; Ani Csöjing Drolma: A szabadságért szól a hangom.; Gánti Bence: A buddhizmus lélektana, spiritualitása, irányzatai.; William Hart: Az élet művészete. Vipasszaná meditáció S. N. Goenka tanítása alapján. Kiadói papírkötés / kartonált papírkötés.
1
24076.

4 db Buddhizmussal kapcsolatos könyv: Szubhádra Bhikshu: Buddhista káté. Bevezetésül Gótama Buddha tanához.; Ani Csöjing Drolma: A szabadságért szól a hangom.; Gánti Bence: A buddhizmus lélektana, spiritualitása, irányzatai.; William Hart: Az élet művészete. Vipasszaná meditáció S. N. Goenka tanítása alapján. Kiadói papírkötés / kartonált papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

News

Auction 517:
From 13 to 22 January


End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February


 

  Events

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment