Francis X. Clooney: Tanulhatnak-e egymástól a vallások? Új felismerések és kapcsolatok a hagyományok találkozásában. Ford. és utószót írta: Görföl Tibor. Bp., 2019., Jezsuita Kiadó. Kiadói papírkötés, a hátsó borítón kis gyűrődéssel.
Stephanus Sipos: Enchiridion iuris canonici. Pécs, 1936, Haladás. 1066 p. Aranyozott gerincű könyvkőtői (Pernyész Ilona, Nagyvárad) vászonkötésben, kissé kopott gerinccel és borítóval, megerősített és kissé sérült kötéssel, előzéklapon Némethy Gyula (1867-1951) nagyváradi katolikus egyházi író, művészettörténész névbejegyzésével 1936-ból, címlapon Binder György (1929-2007) plébános bélyegzésével.
Szent Faustyna Kowalska nővér: Napló. (Az Isteni Irgalmasság üzenete). Ford.: Trojan Márta. Eger, 2001, Isteni Irgalmasság Alapítvány. Kiadói papírkötés.
Hock János: A teremtés könyve. II. köt.: Vallás-filozófiai tanulmány. II. köt.: Az élet fejlődésének részletezései. Bp., 1939., Urbányi István, 246+2 p. Kiadói papírkötés, foltos, szakadt kiadói papír védőborítóban, kissé laza fűzéssel.
Dietrich Bonhoeffer: Etika. (Szemelvények.) Dr. Vályi Nagy Ervin válogatása alapján ford.: Fórisné Kalós Éva. Szentendre, 1999, Tillinger Péter. Kiadói papírkötés.
4 db Buddhizmussal kapcsolatos könyv: Szubhádra Bhikshu: Buddhista káté. Bevezetésül Gótama Buddha tanához.; Ani Csöjing Drolma: A szabadságért szól a hangom.; Gánti Bence: A buddhizmus lélektana, spiritualitása, irányzatai.; William Hart: Az élet művészete. Vipasszaná meditáció S. N. Goenka tanítása alapján. Kiadói papírkötés / kartonált papírkötés.