Books: Religion

Number of items: 97

Aranyszájú Szent János értekezése a papi méltóságról. Ford.: Bölcskei Lajos. Szeged, 1928, Szegedi Kat. Tudósító, 164 p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel.
24053.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Stollberg, Friderici: Dissertationes succinctae peculiarium quaestionum... Eger, 1806. Typis Lycei Archi-Episcopalis, 135p. Korabeli, foltos egészvászon kötésben
24054.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
24055.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Balducci, Corrado: Sátánizmus és rockzene. Fordította: Komlósi Éva. Pannonhalma, 1992, Bencés-Piemme Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
24056.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Balázs Károly: Isten rejtőzködő barátai. Szúfi történetek, tanítások és mondások. Vál. és ferengi nyelvekből fordította: - -. DEDIKÁLT! Bp., 2012, Szent Gellért Kiadó és Nyomda. Kiadói
24057.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Mohl Adolf: Betegek könyve. Lelkipásztorok, betegápolok és a betegek használata. Bp., 1902, Szerzői,(Szent-István-Társulat-ny.), 431 p. 2. kiadás. Kiadói kopott egészvászon-kötés, kopott borítóval, kijáró lapokkal, foltos címlappal, régi intézményi bélyegzéssel.
24058.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Thubten Samphel: Tibet dalai lámái. Ford.: Narancsy Gábor, Rab Zsuzsa. Bp., 2003, Officina '96. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. + Philip Wilkinson: A buddhizmus. Ford.: Káldos Zsolt. Szemtanú. Bp., 2004, Park. Kiadói kartonált papírkötés.
24059.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
A protestantizmus Magyarországon. I-II. rész. (Egy kötetben.) Történeti és helyzetrajz. I. rész.: S. Szabó József: A protestantizmus Magyarországon. II. rész.: Baltazár Dezső-Czeglédy Emánuel et alii: A protestáns szellem hivatása a magyar nemzet életben. Sajtó alá rendezte: Vida Gyula. Bp.,1928, Bethlen Gábor Szövetség. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, felső festett lapélekkel, kopott borítóval.
24060.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Dr. Pfeiffer Miklós: A Domonkosrend magyar zárdáinak vázlatos története. Jegyzetekkel bővített különkiadás ,,A Szent Domonkos-Rend multjából és jelenéből" c. emlékkönyvből. Kassa, 1917, Szent Erzsébet-ny., 111 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, belül jó állapotban.
24061.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Képes missió-könyvtár a kath. nép. számára. 1899. XV. évfolyam. Nagyvárad, 1899, Szent László Nyoma-Rt., 189+1 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, szakadt címlappal.
24062.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Egyházművészeti Lap. Szerkeszti Dr. Czobor Béla. V. évfolyam, 1884. 384p. Egészvászon kötésben
24063.

Available for bidding
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
24064.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events