Books: Religion

Number of items: 97

Szigeti György: Naparcú Buddha. A zen szellemiség és gyakorlata. [Bp., 2005], A Tan Kapuja - Vizsom Kiadó, 186+[2] p. Kiadói papírkötés.
24029.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Gyöngyösi Gergely: I. Remete Szent Pál Remete Testvéreinek Élete. Varia Paulina III. Pilisszántó, 1998, Fráter György Alapítvány. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
24030.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
[Nicholas Wiseman] Wiseman Miklós: Fabiola vagy a katakombák egyháza. - - bibornok és westminsteri érsektől. Ford.: Haudek Ágoston. Steinle Ede lovag által rajzolt képekkel. Bp., 1897, Szent István-Társulat, (Athenaeum-ny.), 466 p. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, a hátsó borítón kis sérüléssel, kis foltokkal.
24031.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Dr. Söveges Dávid: Az igehirdetés retorikája - Az igehirdetés elmélete. Bp., 1979. 189p. + 1 t. Kiadói papírkötésben
24032.

Available for bidding
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimum bid:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Boldog Meszlényi Zoltán Lajos válogatott kéziratai. Sajtó alá rendezte, szerkesztette, a bevezetőt írta, jegyzetekkel ellátta: Beke Margit. Bp., 2014, Szent István Társulat. Kiadói kartonált papírkötés.
24033.

Available for bidding
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimum bid:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
Féréal, M. V[ictor]: Die Geheimnisse der Inquisition und andere geheimer Gesellschaften Spanien. Mit historischen Anmerkungen und einer Einleitung von Manuel von Cuendias. Deutsch von L[udwig]. V[on]. Alvensleben. Brünn, 1867.,Fr. Karafiat, VIII+582 p. Dritte Auflage. Német nyelven. Fekete-fehér illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, néhány lapon ceruzás bejegyzéssel, foxing foltos lapokkal, kopott borítóval.
24034.

Available for bidding
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimum bid:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
A hit megütköztető igazsága. Joseph Ratzinger teoógiájának körvonalai. [Szerk. H. Hoping, J.-H. Tück.] Ford.: Gerföl Tibor. Coram Deo Kortársak. [Bp.],2007, L'Harmattan Kiadó. Kiadói papírkötés.
24035.

Available for bidding
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimum bid:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
Prohászka Ottokár összegyűjtött munkái 8 kötete:  Föld és ég I-II., Korunk lelke, Utak és állomások, Kultura és terror, Világosság a sötétségben, Elmélkedések az evangéliumról I-II. köt.  Bp.,1927-1928 ,Szent István-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borítókkal, kissé foltos lapokkal.
24036.

Prohászka Ottokár összegyűjtött munkái 8 kötete:
Föld és ég I-II., Korunk lelke, Utak és állomások, Kultura és terror, Világosság a sötétségben, Elmélkedések az evangéliumról I-II. köt.
Bp.,1927-1928 ,Szent István-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borítókkal, kissé foltos lapokkal.

Available for bidding
4 400 HUF
11,92
13,75
Minimum bid:
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
Schematismus venerabilis cleri dioecesis Alba ... Schematismus sacri et... Pesthini, 1834 : Typis Josephi Beimel. 96p. Kiadói kartonált papírkötésben
24037.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Horváth István Sándor (szerk.): Az Isten-szeretőknek minden javukra válik. Segédkönyv a Brenner János-emlékévre 2006-2007. Szombathely, 2006. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
24038.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
ca 1860 Köz isteni tiszteletre rendelt énekes-könyv, zsóltárok és dicséretek néhány imádsággal. (Debrecen), Telegdy Lajos. 432p. Korabeli, aranyozott bársony kötés, kopottas, tékában,
24039.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Hamar Imre: Buddha megjelenése a világban. Balassi Kiadó, 2002. Kiadói papírkötés
24040.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF