Books: Religion

Number of items: 97

A dunántúli ág. hitv. evang. egyházkerület belmissziói munkaprogrammja az 1929-1930. évre. VI. évfolyam. Győr, 1929, Dunántúli Luther-Szövetség (Győri Hirlap-ny.), 150+[2] p. Kiadói papírkötés, kissé foltos, sérült gerinccel.
24077.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Ijjas Antal: Húsz évszázad viharában. Az egyház és a pápaság története. Bp., 1948., Magyar Írás. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel.
24078.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Brug Frigyes: De La Salle szt. János, az ifjúság nagy apostola. Szeged, 1932, Keresztény Iskolatestvérek, 255+(1) p.+ 7 (fekete-fehér képek) t. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, helyenként kissé foltos lapokkal.
24079.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Hegyi Gábor-Markó Iván: Bp., 1988, Metrum. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
24080.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Gyarmathy László: Ígéret földje. Bp., 1986. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
24081.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Paulik János: Az álpróféták vagy miért nem lesz az evangélikus ember baptistává. Bp., 1899. Müller Károly. 86p. papírborítóval, Kis sérüléssel .
24082.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Vermes Géza: A zsidó Jézus. Ahogy egy történész az evangéliumot olvassa. Bp., 1995, Osiris. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
24083.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Török Endre (válogatta): Az orosz vallásbölcselet virágkora I-II. Tolsztojtól Bergyajevig. Vigilia Kiadó, 1988. Kiadói papírkötés
24084.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Fábián János: A vatikáni szent zsinat az 1871?72-iki egyházi évhez alkalmazott szent beszédekben. I. füzet Pest, 1871. 97 (2)p. Kiadói papírborítóval, felvágatlan.
24085.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Dom Columba Marmion O. S. B.: Krisztus, a lélek élete. Lelkigyakorlatok. Ford.: Simon Árkád. Bp., [1939], Szent István-Társulat, 435+(1) p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval.
24086.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Szent-Iványi Béla: A pietizmus Magyarországon. A szerző által dedikált példány! Bp., 1936, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 91+(1) p. Kiadói papírkötés, a gerincen kisebb sérüléssel.
24087.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Köszöntünk Szentkút Csillaga. Búcsúsok énekeskönyve. Szerk. Dr. Vonsik Imre. Mátraverebély-Szentkút, 1997, Mátraverebély-szentkúti Ferences Rendház. Kiadói papírkötés.
24088.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events