Books: Natural sciences, Medicine Number of items: 130
3477239
23615
522
Books: Natural sciences, Medicine
Dr. Sztanó Imre: A számvitel alapjai. 2013, BGF-Perfekt. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3485302
23616
522
Novobátzky Károly: A relativitás elmélete. Bp., 1963., Tankönyvkiadó. 2., javított kiadás változatlan utánnyomása. Megjelent 2100 példányban. Kiadói félvászon-kötés, javított, sérült kiadói papír védőborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3491771
23617
522
Gyógyszerész almanach az 1944 évre. Összeáll.: Szász Tihamér. Bp.,(1944),vargyasi Máté Ernő-ny., XVI+852+4 p. Félvászon szétvált kötéssel, {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3492224
23618
522
[Richard, Jules] Dr. Richard J.: Oczeanográfia. Ford.: Dr. Pécsi Albert. Az eredetivel összehasonlították: Dr. Kövesligethy Radó és Dr. Soós Lajos. Bp., 1912, Kir. M. Természettudományi Társulat ("Pátria"-ny.), XI+576 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott borítóval. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3492228
23619
522
Bán Mihály: A talajjavítás módszerei és eredményei. Bp.,1967,Mezőgazdasági. Kiadói papírkötés, kopott borítóval. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3492229
23620
522
Államilag minősített növényfajták jegyzéke 1958. II. Kertgazdasági növények. + Államilag minősített növényfajták jegyzéke 1961. Bp.,1958-1961,Mezőgazdasági. Kiadói papírkötések, kopott borítókkal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3492389
23621
522
Farkas Árpád: Életképes üzemnagyság a magyar mezőgazdaságban. József Nádor Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Mezőgazdaságpolitikai Intézetének Közleményei 8. Bp., 1944., Mezőgazdaságpolitikai Intézet, (Kolozsvár, Minerva-ny.), 47 p. Kiadói papírkötés, a borító szakadt, a könyvtest kijár. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3329760
23622
522
2200
Schmidt-Rimpler, Prof. Dr. H.: Die Erkrankungen des Auges im Zusammenhang mit anderen Krankheiten. Wien, 1898, Alfred Hölder. Kiadói félbőr kötés, kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
3395788
23623
522
2200
Carl Friedrich von Weizsäcker: Aufbau der Physik. München - Wien, 1985, Carl Hanser, 662 p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
3448538
23624
522
Oskar von Kirchner: Atlas der Krankheiten und Beschädigungen unserer landwirtschaftlichen Kulturpfalnzen. IV. serie: Krankheiten und Beschädigungen der Gemüse- und Küchenpflanzen. 2. Auflage. Bearbeitet von der Wilh. Lang. Stuttgart, 1927., Eugen Ulmer, 4;+3+1;+4;+3+1;+3+1;+4;+3+1;+3+1;+3+1;3+1;+4;+4;+3+1;+3+1;+3+1 p. + 14 t. Német nyelven. Kiadói félvászon mappában, kissé kopott borítóval. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3489559
23625
522
2200
Thanhoffer Lajos: A mikroskop és alkalmazása. Az általános szövettani technika vezérfonala. Szövettan és szövettani technika I. rész. Bp., 1894, Eggenberger, XVI+370 p. Szövegközti ábrákkal illusztrálva. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé kopott borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
3421986
23626
522
Dr. Székely Ákos: Magyarország földrajza. 1927, Szerző kiadása. Papírkötés, szétesett állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
further page navigation Auction house