Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 130

Dr. Sztanó Imre: A számvitel alapjai. 2013, BGF-Perfekt. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
23615.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Novobátzky Károly: A relativitás elmélete. Bp., 1963., Tankönyvkiadó. 2., javított kiadás változatlan utánnyomása. Megjelent 2100 példányban. Kiadói félvászon-kötés, javított, sérült kiadói papír védőborítóban.
23616.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Gyógyszerész almanach az 1944 évre. Összeáll.: Szász Tihamér. Bp.,(1944),vargyasi Máté Ernő-ny., XVI+852+4 p. Félvászon szétvált kötéssel,
23617.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
[Richard, Jules] Dr. Richard J.: Oczeanográfia. Ford.: Dr. Pécsi Albert. Az eredetivel összehasonlították: Dr. Kövesligethy Radó és Dr. Soós Lajos. Bp., 1912, Kir. M. Természettudományi Társulat ("Pátria"-ny.), XI+576 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott borítóval.
23618.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Bán Mihály: A talajjavítás módszerei és eredményei. Bp.,1967,Mezőgazdasági. Kiadói papírkötés, kopott borítóval.
23619.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Államilag minősített növényfajták jegyzéke 1958. II. Kertgazdasági növények. + Államilag minősített növényfajták jegyzéke 1961. Bp.,1958-1961,Mezőgazdasági. Kiadói papírkötések, kopott borítókkal.
23620.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Farkas Árpád: Életképes üzemnagyság a magyar mezőgazdaságban. József Nádor Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Mezőgazdaságpolitikai Intézetének Közleményei 8. Bp., 1944., Mezőgazdaságpolitikai Intézet, (Kolozsvár, Minerva-ny.), 47 p. Kiadói papírkötés, a borító szakadt, a könyvtest kijár.
23621.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
23622.

Available for bidding
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Carl Friedrich von Weizsäcker: Aufbau der Physik. München - Wien, 1985, Carl Hanser, 662 p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
23623.

Available for bidding
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Oskar von Kirchner: Atlas der Krankheiten und Beschädigungen unserer landwirtschaftlichen Kulturpfalnzen. IV. serie: Krankheiten und Beschädigungen der Gemüse- und Küchenpflanzen. 2. Auflage. Bearbeitet von der Wilh. Lang. Stuttgart, 1927., Eugen Ulmer, 4;+3+1;+4;+3+1;+3+1;+4;+3+1;+3+1;+3+1;3+1;+4;+4;+3+1;+3+1;+3+1 p. + 14 t. Német nyelven. Kiadói félvászon mappában, kissé kopott borítóval.
23624.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Thanhoffer Lajos: A mikroskop és alkalmazása. Az általános szövettani technika vezérfonala. Szövettan és szövettani technika I. rész. Bp., 1894, Eggenberger, XVI+370 p. Szövegközti ábrákkal illusztrálva. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé kopott borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel.
23625.

Available for bidding
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Dr. Székely Ákos: Magyarország földrajza. 1927, Szerző kiadása. Papírkötés, szétesett állapotban.
23626.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events