Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 130

Dr. Weninger Antal: Orvos a lélekért. Bp., Vörösváry Kiadóvállalat. Kiadói félvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kopottas állapotban.
23627.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Első felvételek a hold túlsó oldaláról. A Szovjetunió Tudományos Akadémiájának közleménye. Bp., 1960, Akadémiai Kiadó, 38+1 p. Fekete-fehér fotókkal, képekkel illusztrált. Megjelent 3000 példányban. Kiadói egészvászon-kötés.
23628.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Laing, R. D.: Bölcsek, balgák, bolondok. Egy pszichiáter útja. Bp., 1990, Európa. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
23629.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
W. Pfeiffer - M. Westhues: Operationskursus für Tieräzte und Studierende. Berlin, 1934., Richard Schoetz, 189 p. Német nyelven. Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
23630.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Moesz Gusztáv: A házigomba és az épületek elgombásodása. 39 képpel. Budapest, 1934. Királyi Magyar Természettudományi Társulat ("Pátria" Nyomda Rt.) 206 p. Egyetlen kiadás. Moesz Gusztáv (1873-1946) botanikus, mikológus, mikrobiológus, a Magyar Nemzeti Múzeum növénytárának igazgatója. Rövid, ismeretterjesztő munkájában évtizedes gombatani tapasztalatait foglalja össze az épületek, a faanyag és a falak gombásodása témájában, az utolsó fejezetben az épület-felújítások utáni gombásodások jogi vonatkozásaira is kitérve. (Népszerű természettudományi könyvtár. 18. kötet.) Fűzve, keretdíszes kiadói borítóban, kis sérüléssel a gerincen
23631.

Moesz Gusztáv: A házigomba és az épületek elgombásodása. 39 képpel.
Budapest, 1934. Királyi Magyar Természettudományi Társulat ("Pátria" Nyomda Rt.) 206 p. Egyetlen kiadás.
Moesz Gusztáv (1873-1946) botanikus, mikológus, mikrobiológus, a Magyar Nemzeti Múzeum növénytárának igazgatója. Rövid, ismeretterjesztő munkájában évtizedes gombatani tapasztalatait foglalja össze az épületek, a faanyag és a falak gombásodása témájában, az utolsó fejezetben az épület-felújítások utáni gombásodások jogi vonatkozásaira is kitérve.
(Népszerű természettudományi könyvtár. 18. kötet.)
Fűzve, keretdíszes kiadói borítóban, kis sérüléssel a gerincen

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Dr. Dudich Endre: Az Aggteleki-cseppkőbarlang és környéke. Függelék: Kisebb barlangjaink áttekintése. A Sajó-Bódva közének ismeretlen szépségei fejezetet írta: Lendvay Károly. Népszerű Természettudományi Könyvtár 12. Bp., 1932, Kir. M.Természettudományi Társulat. Kiadói keretdíszes papírkötésben, folttal.
23632.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Makara György - Mihályi Ferenc: Rovarok és betegségek. Összefoglalás az emberi egészségre káros ízeltlábúakról és betegségterjesztő szerepükről, különös tekintettel a hazai viszonyokra. Bp., 1943., Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel és kötéssel, foltos borítóval, a borító egyik sarkán hiánnyal, "Tiszteletpéldány" bélyegzéssel.
23633.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Egészség folyóirat XXIII. könyv. 1909. (1-12. füzetek.) Szerk.: Gerlóczy Zsigmond. Bp., 1909, Franklin-ny., 6 p.+390 p. Egészvászon-kötésben, néhány kisebb lapszéli sérüléssel, intézményi bélyegzőkkel.
23634.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
23635.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
23636.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
23637.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Hans Dahmen: Lehrbuch der Veterinär-Hygiene. Bp., 1941, Paul Parey, VIII+266+2 p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott borítóval.
23638.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events