Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 130

2 db könyv - Heisenberg, Werner: A mai fizika világképe. 1958, Gondolat. + Laune, Max von: A fizika története. 1960, Gondolat. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
23651.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Slíz György: Felfedezések a föld alatt. Magyarország új barlangjai 2003-2013. Bp., Szent Özséb Barlangkutató Egyesület. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
23652.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Meterologische Zeitschrift 5 kötete: 1897, 1900, 1903, 1906, 1908. Wien,1897-1908, Ed. Hölzel. Átkötött félvászon-kötések, kopott borítóval, egy hiányzó gerinccel, egy kissé sérült gerinccel, régi intézményi bélyegzésekkel.
23653.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Velhagen, Karl: Tafeln zur Prüfung des Farbensinnes. Leipzig, 1967, VEB Georg Thieme, 14 p.+ 16 (színlátás tesztelésére szolgáló színes táblák) t. Német nyelven. Kiadói nyl-borítóban, kissé viseltes állapotban.
23654.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Uwe Zündorf: 100 Years Aspirin. Ford.: Láng Ildikó. A fordító, Dr. Láng Ildikó által dedikált példány. Bp., 1998, Bayer Hungária Kft. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
23655.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Horn Péter - Zsilinszky Sándor: Új akvarisztika. Bp., 1991, Mezőgazdasági. 8., bővített kiadás. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, foltos címlappal.
23656.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Bölsche, [Wilhelm]: Szerelem az élők világában. A szerelem fejlődéstörténete és földi vándorútja. I-III. köt. Ford.: Wildner Ödön, Merényi József, Sidó Zoltán, Kremmer Dezső. Bp., 1910, Politzer Zsigmond és Fia. Kiadói egészvászon-kötés, változó állapotban.
23657.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
23658.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Vendl Aladár: Geológia II. Bp., 1952., Tankönyvkiadó, 559 p.+ L t. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, régi bélyegzésekkel.
23659.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Földrajzi zsebkönyv. Szerk.: Temesy Győző. Bp., 1943, Magyar Földrajzi Társaság, 240 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
23660.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
23661.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
1991 Fang Shunquan: Egészségügyi rend. Hongkongi politikai írás 46 p.
23662.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events