Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 130

23663.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
800 HUF
Minimum bid:
800 HUF
800 900 1 000
23664.

[Folyóirat] Natura. Népszerű természettudományi folyóirat. Szerkeszti Rudas György. I. évfolyam, 1. szám. (1933. július.)
(Budapest), 1933. (Klein S. [Jupiter] nyomda). 32 p.
A rövid életű, olvasmányos stílusban írt természettudományi folyóirat vezércikkét a szerkesztő, Rudas György írta. Lapszámunk elsősorban a technikatörténetre koncentrál.
Fűzve, enyhén sérült kiadói borítóban.

Available for bidding
800 HUF
Minimum bid:
800 HUF
800 900 1 000
Klein Gyula: Ujabb adatok a tengeri moszatok krystalloidjairól. Bp., 1879. MTA 33p 1t. Kiadói papírborítóval
23665.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
23666.

Available for bidding
900 HUF
2,44
2,81
Minimum bid:
900 HUF
900 1 000 1 200
1912-1917 Magyar Chemiai Folyóirat. Havi szaklap a chemiai ismeretek fejlesztésére. XVIII., XIX., XX., XXII., XXIII. évfolyamok egybekötve (5 kötet). Félvászon-kötésben, változó állapotban, intézményi bélyegzőkkel. + 1930-1942. évi XXVI.-XLVIII. évfolyamok vegyes számai (20 db füzet). Kiadói papírkötés, vegyes állapotban.
23667.

Available for bidding
500 HUF
1,36
1,56
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700
Bóna Endre: Medicina in nummis Szegediensis. Szegedi vonatkozású orvos-gyógyszerész történeti emlékek. A szerző, Dr. Bóna Endre által dedikált példány. Szeged, 1986, Somogyi Könyvtár. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3000 példányban.
23668.

Available for bidding
800 HUF
Minimum bid:
800 HUF
800 900 1 000
23669.

Available for bidding
500 HUF
1,36
1,56
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700
23670.

Available for bidding
500 HUF
1,36
1,56
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700
23671.

Available for bidding
500 HUF
1,36
1,56
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700
23672.

Available for bidding
500 HUF
1,36
1,56
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events