Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 130

A. G. Guy: Fémfizika. Bp., 1978., Műszaki. Megjelent 2350 példányban. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
23603.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
M. Zemplén Jolán: A magyarországi fizika története 1711-ig. Bp., 1961., Akadémiai. Megjelent 1200 példányban. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
23604.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Eugen Fröhner - K. Neumann-Kleinpaul - Johs. Dobberstein: Lehrbuch der Gerichtlichen Tierheilkunde. Berlin, 1942, Richard Schoetz, XII+378 p. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötésben, sérült gerinccel és kötéssel, aláhúzásokkal és bejelölésekkel.
23605.

Available for bidding
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Proszt János - Erdey-Grúz Tibor: Physikai-chemiai gyakorlatok. Függelék Buchnöck Gusztáv "Physikai-chemiai mérőműszerek" c. munkájához. Bp., 1926., 82 p.+III t. Gépirat. "M. Kir. Bánya- és Erdőmérnöki Főiskola Elemző- és Fizikai - Chemiai Tanszéke Sopron" bélyegzéssel. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, kissé sérült kötéssel, egy lapon ceruzás jegyzetekkel.
23606.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Dr. Schaffer X. Ferenc: Általános geológia. Ford.: Pappné Dr. Balogh Margit. Az eredetivel összehasonlította, kiegészítette és függelékkel ellátta: Dr. Papp Károly. Bp., 1919, Magyar Természettudományi Társulat,(Pátria-ny.), XV+707 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a címlapon névbejegyzéssel, az elülső szennylapon ajándékozási bejegyzéssel, az elülső szennylapon szakadással.
23607.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Bonewitz, Ronald Louis: Rock and Gem. Consultants Margaret Carruthers, Richard Efthim. London, 2005, Dorling Kindersley. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
23608.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Borosay Dávid: Geometria a gimnázium és reálgimnázium számára. I. rész: A IV., V. és VI. osztály számára. II. rész: A VI-VIII. osztály számára. Írta: - -. Az új középiskolai tanterv alapján átdolgozta: Dr. Mattyasóvszky Kasszián. Bp., 1929, Szent István-Társulat, 224 p.; 226 p. Átkötött félvászon-kötések, kopott borítókkal, a 2. könyvnél sérült gerinccel, kijáró lapokkal, bejegyzésekkel, bejelölésekkel, jegyzetekkel.
23609.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
23610.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
23611.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
23612.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Becker, W.: Neuzeitliche Tierheilkunde. Handbuch der Gesundheitspflege, Zucht, Geburtshilfe, des Hufbeschlages usw. unserer Haustiere. Leipzig, 1941, Ernst Wiest Nachfolger, XX+1150+(8) p. Oldalszámozáson kívül színes táblákkal, köztük anatómiai mellékletekkel. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, sérült gerinccel.
23613.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Flammarion, Camille: Népszerű csillagászattan. Az égbolt egyetemes leírása I-II. köt. Ford.: Dr. Hoitsy Pál.  Bp., 1900, Pallas, VIII + 336 p. + 4 t.+1 (csillagászati térkép) t.; IV+372 p.+3 (csillagászati térkép) t. Gazdag képanyaggal illusztrált. Átkötött félvászon-kötések, kopott borítóval, a II. kötet szétvált kötéssel és kijáró lapokkal, foltos lapokkal, néhány bejegyzéssel.
23614.

Flammarion, Camille: Népszerű csillagászattan. Az égbolt egyetemes leírása I-II. köt. Ford.: Dr. Hoitsy Pál.
Bp., 1900, Pallas, VIII + 336 p. + 4 t.+1 (csillagászati térkép) t.; IV+372 p.+3 (csillagászati térkép) t. Gazdag képanyaggal illusztrált. Átkötött félvászon-kötések, kopott borítóval, a II. kötet szétvált kötéssel és kijáró lapokkal, foltos lapokkal, néhány bejegyzéssel.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events