Available for bidding
23616.
Books: Natural sciences, Medicine
2 400 HUF
6,50 EUR, 7,50 USD
2 400 HUF
Novobátzky Károly: A relativitás elmélete. Bp., 1963., Tankönyvkiadó. 2., javÃtott kiadás változatlan utánnyomása. Megjelent 2100 példányban. Kiadói félvászon-kötés, javÃtott, sérült kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |