Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 350

Fülöp Zoltán (1951-) 1978. "Budapest 1978. I. 6. (A Szent Korona hazatérése alkalmából a Parlament és a királyi ereklyék ábrázolásával)" kétoldalas jelzett Ag emlékérem (27g/0.925/42,5mm) eredeti tokban, tanúsítvánnyal T:PP
31555.

11 000 HUF
29,81
34,38

Fülöp Zoltán (1951-2004) 1981. "Bartók Béla 1881-1945 / A kékszakállú herceg vára" jelzett Ag emlékérem piros műbőr tokban, német és angol nyelvű tanúsítvánnyal (20g/0.925/37mm) T:UNC (eredetileg PP)
31556.

7 500 HUF
20,33
23,44

Fülöp Zoltán (1951-2004) 1981. "Bartók Béla 1881-1945 / A kékszakállú herceg vára" jelzett Ag emlékérem sérült piros műbőr tokban, német és angol nyelvű tanúsítvánnyal (20g/0.925/37mm) T:AU (eredetileg PP)
31557.

7 000 HUF
18,97
21,88

Fülöp Zoltán (1951-2004) 1991. "JOANNES PAULUS pp. II. / Őszentsége II. János Pál pápa magyarországi látogatása emlékére 1991" kétoldalas, hátoldalon alul jelzett Ag emlékérem tokban (15,98g/0.999/42,5mm) T:AU patina, karc
31558.

7 000 HUF
18,97
21,88

Fülöp Zoltán (1951-2004) 1991. "JOANNES PAULUS pp. II. / Őszentsége II. János Pál pápa magyarországi látogatása emlékére 1991" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem tokban (15,65g/0.999/42,5mm) T:AU (eredetileg PP) patina
31559.

5 000 HUF

Garamkeszi János (1936-) 1983. "MÉE XIII. Vándorgyűlése - Salgótarján / Madách Imre - ,,Az ember tragédiája'' színpadi bemutatásának 100. évfordulója" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo ST2
31560.

Garamkeszi János (1936-) 1983. "MÉE XIII. Vándorgyűlése - Salgótarján / Madách Imre - ,,Az ember tragédiája'' színpadi bemutatásának 100. évfordulója" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
Adamo ST2

1 400 HUF

Garamkeszi János (1936-2014) DN "Ybl Miklós Építőipari Műszaki Főiskola" egyoldalas bronz emlékérem dísztokban (59mm) T:UNC
31561.

4 000 HUF

Gerl Károly (1857-1907) 1990. "Magyar Numizmatikai Társulat tagsági érem - Szent László" névre szóló Ag emlékérem (31,32g/0.925/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) patina Adamo MNT1
31562.

30 000 HUF
81,30
93,75

Horváth Sándor (1956-) 2008. "Giacomo Puccini 1858-1924 - születése 150. évfordulójára" kétoldalas, öntött bronz emlékplakett (98mm) T:AU
31563.

8 000 HUF

Ifj. Szlávics László (1959- ) 1991. "II. János Pál / A pápa magyarországi látogatása emlékére" bronz emlékérem (51mm) T:UNC
31564.

2 000 HUF

Ispánki József (1906-1992) 1938. "Hazatért felvidéki testvéreit magyar szeretettel köszönti Budapest székesfőváros közönsége / Az ezeréves Magyarország első királya Szent István évében 1038-1938" kétoldalas öntött bronz emlékérem (83mm) T:AU,XF kis patina
31565.

12 000 HUF

Iván István (1905-1968) 1971. "Az Állami Déryné Színház 20. évfordulójára" kétoldalas, bronz, vert emlékérem (50mm) + Bogár Lívia (1957-) 1984. "1869 - Soproni Városszépítő Egyesület" bronz, vert, kétoldalas emlékérem (50mm) T:AU patina
31566.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF