Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 350

Bognár György (1944-) 1997. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / gr. Vécsey Károly" Ag emlékérem (34,76g/0.640/42,5mm) T:UNC patina Adamo GS16
31531.

14 000 HUF
37,94
43,75

Bognár György (1944-) DN "Tanulmányi Emlékérem / Miskolci Egyetem Állam- és Jogtudományi kar" kétoldalas, öntött, aranyozott bronz emlékérem (69mm) T:AU,XF
31532.

2 600 HUF
7,05

Bognár György (1944- ) ~1993. "Megbékélés napja" egyoldalas, öntött bronz plakett (94mm) T:AU,XF
31533.

6 000 HUF

Borsos Miklós (1906-1990) 1956. "Steiner Lajos 1871-1944" kétoldalas, öntött, bronz emlékérem, hátoldalán gravírozva (~80mm) dísztokban T:AU
31534.

6 000 HUF

Borsos Miklós (1906-1990) 1977. "Fa- és Papíripari Szövetkezetek Szövetsége" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (81mm) T:AU kis patina
31535.

3 000 HUF

Borsos Miklós (1906-1990) 1982. "Budapesti Könnyűipari Szövetkezetek Szövetsége BNV" kétoldalas, öntött bronz emlékplakett (85mm) T:AU
31536.

5 000 HUF

Borsos Miklós (1906-1990) DN "Fa és Papiripari Szövetkezetek Szövetsége" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (89mm) T:AU
31537.

5 000 HUF

Bozó Gyula (1913-2004) ~1990-2000. "Sigillum Nagyatádiensis / Nagyatád Város Képviselőtestülete" bronz érdemérem gravírozás nélkül, sérült dísztokban (42,5mm) T:UNC
31538.

2 000 HUF

Boehm, Josef Daniel (1794-1865) 1847. "Szabad Királyi Sopron Városa a Magyar Orvosok és Természetvizsgálók VIII. Nagy Gyűlésére 1847. augusztus 11-17." kétoldalas, vert, bronz emlékérem (42mm) T:XF, kis ph.
31539.

24 000 HUF
65,04
75,00

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1986. "Buda 1686 / Magyar Éremgyűjtők és Numizmatikusok Budavár visszavételének 300. évfordulóján" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo BP26
31540.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1986. "Buda 1686 / Magyar Éremgyűjtők és Numizmatikusok Budavár visszavételének 300. évfordulóján" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
Adamo BP26

2 600 HUF
7,05

31541.

2 000 HUF

Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021) 1989. Magyar Demokrata Fórum "1956-1989 Vértanúink emlékére" kétoldalas alpakka emlékérem, fekete műbőr tokban (42,5mm) T:UNC,AU, sérült tok, kis korrózió / oxidáció
31542.

2 200 HUF
5,96
6,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF