Hungarian commemorative medals and plaques Number of items: 350
3181740
31531
513
14000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
Bognár György (1944-) 1997. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / gr. Vécsey Károly " Ag emlékérem (34,76g/0.640/42,5mm) T:UNC patina Adamo GS16
14 000 HUF
3433997
31532
513
Numismatics
Bognár György (1944-) DN "Tanulmányi Emlékérem / Miskolci Egyetem Állam- és Jogtudományi kar" kétoldalas, öntött, aranyozott bronz emlékérem (69mm) T:AU,XF
2 600 HUF
3236719
31533
513
Numismatics
Bognár György (1944- ) ~1993. "Megbékélés napja " egyoldalas, öntött bronz plakett (94mm) T:AU,XF
6 000 HUF
3471262
31534
513
Numismatics
Borsos Miklós (1906-1990) 1956. "Steiner Lajos 1871-1944 " kétoldalas, öntött, bronz emlékérem, hátoldalán gravírozva (~80mm) dísztokban T:AU
6 000 HUF
3416812
31535
513
Numismatics
Borsos Miklós (1906-1990) 1977. "Fa- és Papíripari Szövetkezetek Szövetsége " kétoldalas, öntött bronz emlékérem (81mm) T:AU kis patina
3 000 HUF
3416805
31536
513
Numismatics
Borsos Miklós (1906-1990) 1982. "Budapesti Könnyűipari Szövetkezetek Szövetsége BNV " kétoldalas, öntött bronz emlékplakett (85mm) T:AU
5 000 HUF
3416801
31537
513
Numismatics
Borsos Miklós (1906-1990) DN "Fa és Papiripari Szövetkezetek Szövetség e" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (89mm) T:AU
5 000 HUF
3401097
31538
513
Numismatics
Bozó Gyula (1913-2004) ~1990-2000. "Sigillum Nagyatádiensis / Nagyatád Város Képviselőtestülete " bronz érdemérem gravírozás nélkül, sérült dísztokban (42,5mm) T:UNC
2 000 HUF
3470784
31539
513
24000
Numismatics
Boehm, Josef Daniel (1794-1865) 1847. "Szabad Királyi Sopron Városa a Magyar Orvosok és Természetvizsgálók VIII. Nagy Gyűlésére 1847. augusztus 11-17. " kétoldalas, vert, bronz emlékérem (42mm) T:XF, kis ph.
24 000 HUF
3425916
31540
513
Numismatics
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1986. "Buda 1686 / Magyar Éremgyűjtők és Numizmatikusok Budavár visszavételének 300. évfordulóján " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo BP26
2 600 HUF
3452201
31541
513
Numismatics
Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021) 1989. "1956-1989 Vértanúink emlékére " MDF alpakka emlékérem műbőr tokban, tanúsítvánnyal (42,5mm) T:BU
2 000 HUF
3443882
31542
513
2200
Numismatics
Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021) 1989. Magyar Demokrata Fórum "1956-1989 Vértanúink emlékére " kétoldalas alpakka emlékérem, fekete műbőr tokban (42,5mm) T:UNC,AU, sérült tok, kis korrózió / oxidáció
2 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house