Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 350

1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország Kormányzója, Kenderes 1993" kerámia emlékérem "209" sorszámmal T:AU
31471.

16 000 HUF
43,36
50,00

1994. "Dr. Striker György / Méréstechnikai és Automatizálási Tudományos Egyesület" bronz emlékérem (60mm) T:XF patina
31472.

3 000 HUF

1994. "Dr. Striker György / Méréstechnikai és Automatizálási Tudományos Egyesület" bronz emlékérem hátoldalán évszám gravírozással (60mm) T:AU
31473.

2 000 HUF

1996. "International Bálint Centenary Congress 1896 1996 1-5 May" (Nemzetközi Bálint centenáriumi kongresszus - 1996. Május 1-5.) kétoldalas, öntött bronz emlékérem (60mm) + DN "Veszprém megye Közgyűlésének Elnöke" egyoldalas, öntött bronz emlékérem, lyukasztás nélküli füllel (66mm) T:XF, patina
31474.

2 200 HUF
5,96
6,88

1997. "Bábolna Takarmány 1789 / Bábolna Takarmány 1997" részben aranyozott, részben ezüstözött emlékérem, kapszulában, dísztokban (43mm) T:PP
31475.

2 000 HUF

1997. "Galambos Péter 1977-1995 emlékverseny Keszthely" kétoldalas bronz emlékérem T:AU,XF
31476.

3 000 HUF

1998. "Az 1848-49 forradalom és szabadságharc 150. évfordulójára" jelzett Ag emlékérem, kapszulában, sorszámozott "000112" tanúsítvánnyal (31,34g/0.925/42,5mm) T:PP
31477.

16 000 HUF
43,36
50,00

1998. "Kőbánya - Nemzetközi diáksportvetélkedő 1998. Internationale schülerwettkämpfe" egyoldalas kerámia plakett dísztokban (102x122mm) T:AU
31478.

2 000 HUF

1998. "Molnár István Alapítvány" egyoldalas, öntött bronz emlékérem. Szign.: KM (76mm) T:XF patina
31479.

1 600 HUF

31480.

1 400 HUF

31481.

2 000 HUF

31482.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF