Hungarian commemorative medals and plaques Number of items: 350
3321273
31471
513
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország Kormányzója, Kenderes 1993 " kerámia emlékérem "209" sorszámmal T:AU
16 000 HUF
3426316
31472
513
Numismatics
1994. "Dr. Striker György / Méréstechnikai és Automatizálási Tudományos Egyesület " bronz emlékérem (60mm) T:XF patina
3 000 HUF
3446537
31473
513
Numismatics
1994. "Dr. Striker György / Méréstechnikai és Automatizálási Tudományos Egyesület " bronz emlékérem hátoldalán évszám gravírozással (60mm) T:AU
2 000 HUF
3444354
31474
513
2200
Numismatics
1996. "International Bálint Centenary Congress 1896 1996 1-5 May " (Nemzetközi Bálint centenáriumi kongresszus - 1996. Május 1-5.) kétoldalas, öntött bronz emlékérem (60mm) + DN "Veszprém megye Közgyűlésének Elnöke " egyoldalas, öntött bronz emlékérem, lyukasztás nélküli füllel (66mm) T:XF, patina
2 200 HUF
3473937
31475
513
Numismatics
1997. "Bábolna Takarmány 1789 / Bábolna Takarmány 1997 " részben aranyozott, részben ezüstözött emlékérem, kapszulában, dísztokban (43mm) T:PP
2 000 HUF
3378778
31476
513
Numismatics
1997. "Galambos Péter 1977-1995 emlékverseny Keszthely " kétoldalas bronz emlékérem T:AU,XF
3 000 HUF
3415083
31477
513
Numismatics
1998. "Az 1848-49 forradalom és szabadságharc 150. évfordulójára " jelzett Ag emlékérem, kapszulában, sorszámozott "000112" tanúsítvánnyal (31,34g/0.925/42,5mm) T:PP
16 000 HUF
3470747
31478
513
Numismatics
1998. "Kőbánya - Nemzetközi diáksportvetélkedő 1998. Internationale schülerwettkämpfe" egyoldalas kerámia plakett dísztokban (102x122mm) T:AU
2 000 HUF
3341076
31479
513
Numismatics
1998. "Molnár István Alapítvány " egyoldalas, öntött bronz emlékérem. Szign.: KM (76mm) T:XF patina
1 600 HUF
3416912
31480
513
Numismatics
2000. "MÉE köszönti az Államalapítás ezredik évfordulóját " kétoldalas bronz naptárérem (42,5mm) T:AU
1 400 HUF
3418113
31481
513
Numismatics
2 000 HUF
3468067
31482
513
Numismatics
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house