Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 350

1987. "Orosházáért" egyoldalas öntött bronz emlékplakett (67,5mm) T:AU
31459.

2 000 HUF

1987. "XX. FMKT Budaprint - 1987 Balatonföldvár" kétoldalas bronz emlékérem. Szign.:SzL (76,5mm) T:AU,XF
31460.

2 000 HUF

1987 k. "BM Rendőrtiszthelyettes-képző Iskola Miskolc" egyoldalas, öntött bronz emlékérem (70mm) T:AU
31461.

1 400 HUF

1988. "Ady Endre 1877-1919" egyoldalas kerámia emlékérem. Szign.: Sz. J. (158mm) T:AU hátoldalán lyukasztott
31462.

1 000 HUF

1989. "A Magyar Népköztársaság Országgyűlése / Parlament- Budapest" Ag emlékérem, eredeti dísztokban (28,26g/0.925/40mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) patina
31463.

30 000 HUF
81,30
93,75

1990-2000 k. "Székelyudvarhely - A székely főváros / Csaba királyfi" kétoldalas bronz emlékérem, eredeti dísztokban (42,5mm) T:AU patina
31464.

2 400 HUF

1990. "Székely Mihály Zenei Napok 1990 - Jászberény" ezüstözött fém emlékérem (60mm) T:AU
31465.

1 800 HUF

1990 k. "MOL Magyar Olaj- és Gázipari Részvénytársaság / Magyar Olajiparért I. fokozata" aranyozott fém díjérem (40,5mm) T:AU,XF
31466.

7 000 HUF
18,97
21,88

1992. "1920 - 1947 / 1956 - 1992" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
31467.

1 400 HUF

1992. "Dimák Hajnalka - Unkari" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (50mm) T:XF,VF, patina
31468.

2 000 HUF

1993. "A közös munkával telt évek emlékére" egyoldalas, öntött bronz emlékérem, hátlapon "19.sz. Általános Iskola 1993" gravírozással, kopottas tokban (83mm) T:AU
31469.

2 000 HUF

1993. "Gróf Esterházy Miksa" nagyméretű bronz emlékplakett dísztokban. Szign.:NR (?) (~103-107mm) T:AU
31470.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF