Hungarian commemorative medals and plaques Number of items: 350
3431198
31435
513
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
1980. "Az 1705-ös szécsényi országgyűlés emlékére - II. Rákóczi Ferenc / Forgách-kastély - Kubinyi Ferenc Múzeum " bronz emlékérem, plombált műanyag tokban (32mm) T:UNC
2 000 HUF
3470836
31436
513
Numismatics
1980. "Az 1705-ös szécsényi országgyűlés emlékére - II. Rákóczi Ferenc / Forgách-kastély - Kubinyi Ferenc Múzeum" kétoldalas, vert, bronz emlékérem (32mm) + DN "Szentendrei Emlék / BÁV" kétoldalas, vert, bronz emlékérem (32mm) + Lőrincz István (1901-1985) 1939. "KER. AK." egyoldalas bronz díjérem, hátoldalon "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel (34x35mm) + Bulgária DN "Iván Sándor" 1331-1371 közti grosh érméje alapján készült múzeumi emlékérem T:AU-XF
2 600 HUF
3347660
31437
513
Numismatics
1980. "MTI - Magyar Távirati Iroda 1880-1980 - Hungarian News Agency " kétoldalas, öntött bronz emlékérem (70mm) T:AU
2 000 HUF
3378710
31438
513
Numismatics
1980. "Sopronkőhidai Szövőgyár / 1955-1980 " kétoldalas bronz emlékérem (88,5mm) T:AU,XF
4 000 HUF
3417737
31439
513
30000
Numismatics
1980. "Szovjet-Magyar Közös Űrrepülés " jelzett Ag kitűző (8,20g/0.835/21,5mm) + "Szovjet-Magyar Közös Űrrepülés - V. Kubaszov - Farkas B. - L. Popov - V. Rjumin " jelzett Ag bélyegérem (3,30g/0.835/22x27mm) + "Szovjet-Magyar Közös Űrrepülés - L. Popov - V. Rjumin - V. Kubaszov - Farkas B. / Interkozmosz " jelzett Ag bélyegérem (4,60g/0.835/22x37mm) a három együtt sérült eredeti tokban T:AU (eredetileg PP) patina
30 000 HUF
3415178
31440
513
Numismatics
1980 k. "HUNGAVIS - 30 éves Törökszentmiklós Törzsgárda Tagságért " egyoldalas, öntött bronz emlékérem (72,5mm) T:AU
2 000 HUF
3416056
31441
513
Numismatics
1980 k. "MTV - 25 éves Törzsgárda tagságért " egyoldalas bronz plakett műanyag tokban (70mm) T:AU
2 000 HUF
3454084
31442
513
Numismatics
1981. "HUNGEXPO - Budapest / Őszi Budapesti Nemzetközi Vásár 1981.9.18-27 . " bronz emlékérem tokban (70mm) T:AU
2 000 HUF
3444222
31443
513
Numismatics
1981. "Szeminárium - Püspöki széklak - Nyíregyháza - 1912, 1950 - Megújítva, megújulva - 1977, 1981 " kétoldalas bronz emlékérem nem saját tokban (79mm) T:XF
3 000 HUF
3415251
31444
513
Numismatics
1983. ",,Miénk az élet tavasza" (Juhász Gyula) Szeged 1983 / 75 éves a Szakszervezetek Szegedi Általános Munkáskórusa " kétoldalas bronz emlékérem eredeti, sérült műanyag tokban (42,5mm) T:AU
2 000 HUF
3444345
31445
513
Numismatics
1983. "100 éves a Magyar Kábelipar " kétoldalas fém emlékérem (60mm) + 1983. "Esztergom felszabadítója emlékére 1683-1983 " kétoldalas Al emlékérem (46mm) T:XF,VF, patina
2 000 HUF
3465698
31446
513
Numismatics
1983. "Miskolc 1938/955 - ÉMHE (Északmagyarországi Horgász Egyesület)" egyoldalas, ezüstözött bronz emlékérem, hátoldalán névre szóló gravírozással (50mm) T:XF kissé kopott ezüstözés
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house