Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 350

1980. "Az 1705-ös szécsényi országgyűlés emlékére - II. Rákóczi Ferenc / Forgách-kastély - Kubinyi Ferenc Múzeum" bronz emlékérem, plombált műanyag tokban (32mm) T:UNC
31435.

2 000 HUF

1980. "Az 1705-ös szécsényi országgyűlés emlékére - II. Rákóczi Ferenc / Forgách-kastély - Kubinyi Ferenc Múzeum" kétoldalas, vert, bronz emlékérem (32mm) + DN "Szentendrei Emlék / BÁV" kétoldalas, vert, bronz emlékérem (32mm) + Lőrincz István (1901-1985) 1939. "KER. AK." egyoldalas bronz díjérem, hátoldalon "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel (34x35mm) + Bulgária DN "Iván Sándor" 1331-1371 közti grosh érméje alapján készült múzeumi emlékérem T:AU-XF
31436.

2 600 HUF
7,05

1980. "MTI - Magyar Távirati Iroda 1880-1980 - Hungarian News Agency" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (70mm) T:AU
31437.

2 000 HUF

1980. "Sopronkőhidai Szövőgyár / 1955-1980" kétoldalas bronz emlékérem (88,5mm) T:AU,XF
31438.

4 000 HUF

1980. "Szovjet-Magyar Közös Űrrepülés" jelzett Ag kitűző (8,20g/0.835/21,5mm) + "Szovjet-Magyar Közös Űrrepülés - V. Kubaszov - Farkas B. - L. Popov - V. Rjumin" jelzett Ag bélyegérem (3,30g/0.835/22x27mm) + "Szovjet-Magyar Közös Űrrepülés - L. Popov - V. Rjumin - V. Kubaszov - Farkas B. / Interkozmosz" jelzett Ag bélyegérem (4,60g/0.835/22x37mm) a három együtt sérült eredeti tokban T:AU (eredetileg PP) patina
31439.

30 000 HUF
81,30
93,75

1980 k. "HUNGAVIS - 30 éves Törökszentmiklós Törzsgárda Tagságért" egyoldalas, öntött bronz emlékérem (72,5mm) T:AU
31440.

2 000 HUF

1980 k. "MTV - 25 éves Törzsgárda tagságért" egyoldalas bronz plakett műanyag tokban (70mm) T:AU
31441.

2 000 HUF

1981. "HUNGEXPO - Budapest / Őszi Budapesti Nemzetközi Vásár 1981.9.18-27." bronz emlékérem tokban (70mm) T:AU
31442.

2 000 HUF

1981. "Szeminárium - Püspöki széklak - Nyíregyháza - 1912, 1950 - Megújítva, megújulva - 1977, 1981" kétoldalas bronz emlékérem nem saját tokban (79mm) T:XF
31443.

3 000 HUF

1983. ",,Miénk az élet tavasza" (Juhász Gyula) Szeged 1983 / 75 éves a Szakszervezetek Szegedi Általános Munkáskórusa" kétoldalas bronz emlékérem eredeti, sérült műanyag tokban (42,5mm) T:AU
31444.

2 000 HUF

1983. "100 éves a Magyar Kábelipar" kétoldalas fém emlékérem (60mm) + 1983. "Esztergom felszabadítója emlékére 1683-1983" kétoldalas Al emlékérem (46mm) T:XF,VF, patina
31445.

2 000 HUF

1983. "Miskolc 1938/955 - ÉMHE (Északmagyarországi Horgász Egyesület)" egyoldalas, ezüstözött bronz emlékérem, hátoldalán névre szóló gravírozással (50mm) T:XF kissé kopott ezüstözés
31446.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF