Hungarian commemorative medals and plaques Number of items: 350
3431199
31543
513
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
Csóka Zsuzsa (1962-) 1997. "Báró Apor Vilmos püspök boldoggá avatására " kétoldalas, aranyozott bronz emlékérem, kapszulában (42,5mm) T:PP
2 000 HUF
3414683
31544
513
11000
Numismatics
Czinder Antal (1937-) 1980. "Pór Bertalan emlékére / Születésének századik évfordulóján a Képzőművészek és Művészeti Dolgozók Szakszervezete " bronz emlékplakett (115mm) T:AU
11 000 HUF
3319970
31545
513
Numismatics
Dévényi János (1934- ) DN Egyoldalas bronz emlékérem (85mm) T:AU
2 800 HUF
3232277
31546
513
Numismatics
Farkas Pál (1947- ) 1987. "150 éves az óvódapedagógus képzés " egyoldalas, öntött bronz plakett (118x104mm) T:AU / Hungary 1987. "150th Anniversary of Pre-school cargiver training" one-sided cast bronze plaque. Sign.: Pál Farkas (118x104mm) C:AU
8 000 HUF
3449194
31547
513
Numismatics
Fritz Mihály (1947-) 1982. "Zirc " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
2 000 HUF
3425968
31548
513
Numismatics
Fritz Mihály (1947-) 1987. "József Attila halálának 50. évfordulója - MÉE Szeged " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo SG18
2 000 HUF
3045638
31549
513
Numismatics
Fritz Mihály (1947-) 1988. "20 éves a MÉE Fejér megyei Szervezete 1988 / Veretett a törökök kivonulásának 300. évfordulóján " bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU
1 600 HUF
3466466
31550
513
Numismatics
Fritz Mihály (1947-) 1988. "20 éves a MÉE Fejér megyei Szervezete 1988 / Veretett a törökök kivonulásának 300. évfordulóján " kétoldalas Ag, peremén "SZG" jelzéssel és bronz emlékérem pár (35,40g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) patina
8 000 HUF
3431997
31551
513
Numismatics
Fritz Mihály (1947-) 1988. "Kossuth Lajos / 75 éves a Debreceni Kossuth Lajos Tudományegyetem " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
2 000 HUF
3425975
31552
513
Numismatics
Fritz Mihály (1947- ) 1988. "Szent István király / MÉE Alba Regia Szervezete 1988 - Államalapítónk halálának emlékére " bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo SF9
2 000 HUF
3091126
31553
513
14000
Numismatics
Fritz Mihály (1947-) 1993. "120 éve tanácsi jogú város Kaposvár - 25 éves az Éremgyűjtő Csoport / Kelta Oppidum és verde - Szalacska " Ag és bronz emlékérem pár (35,89g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU,PP Adamo KV3
14 000 HUF
3239270
31554
513
Numismatics
Fritz Mihály (1947-) ~1991. "II. János Pál pápa - MÉE / Pannonia Hungariae " jelzetlen Ag emlékérem kapszulában (~5,5g/21mm) T:AU (eredetileg PP)
6 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house