Hungarian commemorative medals and plaques Number of items: 350
3460252
31663
513
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
Vastagh György (1868-1946) 1929. "Heim Pál 1875-1929 / Országos Stefánia Szövetség Anyák és Csecsemők Védelmére " kétoldalas, vert bronz emlékérem (60mm) T:AU,XF karc Hungary 1929. "Heim Pál 1875-1929 / Országos Stefánia Szövetség Anyák és Csecsemők Védelmére " double-sided, struck bronze commemorative medallion. Sign.: György Vastagh (60mm) C:AU,XF scratch
10 000 HUF
3215892
31664
513
Numismatics
Vegyes 4db-os vegyes magyar és külföldi emlékérem, zseton tétel, közte "Szlovákia / Lomnici-csúcs" fém emlékérem (30mm) T:AU-XF egyik lyukasztva
2 000 HUF
3470540
31665
513
Numismatics
Vegyes 95db-os érmetétel fillér és forint, berakólapon 2f-1Ft T:vegyes
2 000 HUF
3384914
31666
513
Numismatics
Veszely Jelena (1917-) 1986. "Frim Jakab 1852-1914 " bronz emlékplakett, hátoldalán gravírozva (94mm) T:AU
10 000 HUF
3443886
31667
513
Numismatics
Vincze Dénes (1914-1972) 1966. Egyoldalas aranyozott szocreál emlékérem (80mm) T:AU,XF, patina
2 000 HUF
3444298
31668
513
2200
Numismatics
Vincze Dénes (1914-1972) DN "A Vállalat Kiváló Brigádja - Szocialista Brigád " egyoldalas bronz emlékérem (70mm) + DN(~1960-1980) "A Vállalat Kiváló Brigádja - Szocialista Brigád " aranyozott, műgyantás jelvény függelékkel, műanyag tokban T:AU
2 200 HUF
3465776
31669
513
Numismatics
DN "Herman Ottó Emlékérem 1835-1914" egyoldalas, öntött bronz emlékérem. Szign.: PI (80mm) T:XF
2 000 HUF
3417635
31670
513
Numismatics
DN "1958-ban alakult a Mátra-Eger Nyugat-Bükki Intéző Bizottság " egyoldalas, öntött bronz emlékplakett (98,5mm) T:XF
1 800 HUF
3255394
31671
513
Numismatics
DN "5 unzen " elefántokat ábrázoló ezüst éremtervezet gipsz előlapi NEGATÍV nagyminta (196mm) T:AU
3 000 HUF
3444759
31672
513
Numismatics
DN "A csodatevő prágai Kis Jézus / Kisded Jézus Áldj meg minket " kétoldalas Al vallási medál füllel (16x25mm) + DN "Szűz Mária és gyermek Jézus" kétoldalas fehérfém vallási medál füllel. Szign.: "M REMETE" (23mm) T:XF, ph.
2 000 HUF
3447914
31673
513
Numismatics
DN "Ady Endre 1877-1919 " egyoldalas kerámia emlékérem (~150mm) T:AU hátoldalán lyukasztott, pecsét
1 000 HUF
3449191
31674
513
Numismatics
DN "Alba Regia " ezüstpatinázott bronz kitüntető érem (45mm) T:AU
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house