Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 350

Vastagh György (1868-1946) 1929. "Heim Pál 1875-1929 / Országos Stefánia Szövetség Anyák és Csecsemők Védelmére" kétoldalas, vert bronz emlékérem (60mm) T:AU,XF karc Hungary 1929. "Heim Pál 1875-1929 / Országos Stefánia Szövetség Anyák és Csecsemők Védelmére" double-sided, struck bronze commemorative medallion. Sign.: György Vastagh (60mm) C:AU,XF scratch
31663.

Vastagh György (1868-1946) 1929. "Heim Pál 1875-1929 / Országos Stefánia Szövetség Anyák és Csecsemők Védelmére" kétoldalas, vert bronz emlékérem (60mm) T:AU,XF karc
Hungary 1929. "Heim Pál 1875-1929 / Országos Stefánia Szövetség Anyák és Csecsemők Védelmére" double-sided, struck bronze commemorative medallion. Sign.: György Vastagh (60mm) C:AU,XF scratch

10 000 HUF

Vegyes 4db-os vegyes magyar és külföldi emlékérem, zseton tétel, közte "Szlovákia / Lomnici-csúcs" fém emlékérem (30mm) T:AU-XF egyik lyukasztva
31664.

2 000 HUF

Vegyes 95db-os érmetétel fillér és forint, berakólapon 2f-1Ft T:vegyes
31665.

2 000 HUF

Veszely Jelena (1917-) 1986. "Frim Jakab 1852-1914" bronz emlékplakett, hátoldalán gravírozva (94mm) T:AU
31666.

10 000 HUF

Vincze Dénes (1914-1972) 1966. Egyoldalas aranyozott szocreál emlékérem (80mm) T:AU,XF, patina
31667.

2 000 HUF

Vincze Dénes (1914-1972) DN "A Vállalat Kiváló Brigádja - Szocialista Brigád" egyoldalas bronz emlékérem (70mm) + DN(~1960-1980) "A Vállalat Kiváló Brigádja - Szocialista Brigád" aranyozott, műgyantás jelvény függelékkel, műanyag tokban T:AU
31668.

2 200 HUF
5,96
6,88

DN "Herman Ottó Emlékérem 1835-1914" egyoldalas, öntött bronz emlékérem. Szign.: PI (80mm) T:XF
31669.

2 000 HUF
9

DN "1958-ban alakult a Mátra-Eger Nyugat-Bükki Intéző Bizottság" egyoldalas, öntött bronz emlékplakett (98,5mm) T:XF
31670.

1 800 HUF

DN "5 unzen" elefántokat ábrázoló ezüst éremtervezet gipsz előlapi NEGATÍV nagyminta (196mm) T:AU
31671.

3 000 HUF

DN "A csodatevő prágai Kis Jézus / Kisded Jézus Áldj meg minket" kétoldalas Al vallási medál füllel (16x25mm) + DN "Szűz Mária és gyermek Jézus" kétoldalas fehérfém vallási medál füllel. Szign.: "M REMETE" (23mm) T:XF, ph.
31672.

2 000 HUF

DN "Ady Endre 1877-1919" egyoldalas kerámia emlékérem (~150mm) T:AU hátoldalán lyukasztott, pecsét
31673.

1 000 HUF

DN "Alba Regia" ezüstpatinázott bronz kitüntető érem (45mm) T:AU
31674.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF