Hungarian commemorative medals and plaques Number of items: 350
3244562
31507
513
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
Asszonyi Tamás (1942-) DN "RÁBATEXT - Győr - 75 év " kétoldalas bronz emlékérem (100mm) T:AU
3 000 HUF
3378940
31508
513
Numismatics
Asszonyi Tamás (1942-) DN "RÁBATEXT - Győr - 75 év " kétoldalas öntött bronz emlékérem (100mm) T:AU
3 600 HUF
3090154
31509
513
Numismatics
Bartos Endre (1930-2006) DN "Perényi László 1941-ben " egyoldalas, öntött bronz plakett (~112-114mm) T:AU
4 000 HUF
3473128
31510
513
19000
Numismatics
Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1906. "Gyulai Pál születése 80-ik évfordulójára a műbarátok köre 1906 " egyoldalas bronz emlékplakett (74x77mm) T:AU Hungary 1906. "Gyulai Pál születése 80-ik évfordulójára a műbarátok köre 1906 (For the 80th Anniversary of birth of Pál Gyulai)" one-sided bronze commemorative plaque. Sign.: Beck Ö. Fülöp (74x76,5mm) C:AU HP 838
19 000 HUF
3240823
31511
513
Numismatics
Berán Lajos (1882-1943) 1931. "I. Nemzetközi Stomatológiai Kongresszus Budapest " kétoldalas bronz emlékérem (45mm) T:XF Hungary 1931. "1st International Stomatology Congress" two-sided bronze commemorative medallion. Sign.:Lajos Berán (1882-1943) (45mm) C:XF HP.: 1331.
5 000 HUF
3454470
31512
513
Numismatics
Berán Lajos (1883-1943) 1980 k. "Budapesti emlék " kétoldalas bronz emlékérem, későbbi öntött változat (79mm) T:XF
2 000 HUF
3473076
31513
513
30000
Numismatics
Berán Nándor (1889-1965), Vértes László 1940 k. "Szent Borbála " egyoldalas bronz emlékplakett, hátlapon "BUDAPEST DÖBRENTEI U. 2. " gyártói jelzéssel (67,5x55mm) T:AU patina Hungary cca 1940. "Szent Borbála (Saint Barbara)" one-sided, bronze plaque, on reverse "BUDAPEST DÖBRENTEI U. 2. " maker's mark. Sign.: Nándor Berán, László Vértes (36,34g/67,5x55mm) C:AU patina
30 000 HUF
3038639
31514
513
34000
Numismatics
Bogár Lívia (1957-) 1984. "1869 - Soproni Városszépítő Egyesület " az egyesület fennállásának 125. évfordulója alkalmából kiadott emlékérem nagyalakú, 2 darabból álló gipszmintája (2xklf) (105mm) T:XF a gipsz a perem körül pár helyen sérült
34 000 HUF
3474266
31515
513
Numismatics
Bognár György (1944-) "Gróf Széchenyi István 1791-1860" Ag emlékérem dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal (31,1g/0.999/42,5mm) T:PP
18 000 HUF
3434956
31516
513
2200
Numismatics
Bognár György (1944-) 1985. "250 éves a műszaki felsőoktatás Miskolc / Első professzoraink - Sályi I. - Borbély S. - Zorkóczy B. " kétoldalas bronz emlékérem műanyag tokban (42,5mm) T:UNC
2 200 HUF
3416354
31517
513
Numismatics
Bognár György (1944-) 1985. "40 éves a BÁV / Mária Terézia " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
1 000 HUF
3181735
31518
513
14000
Numismatics
Bognár György (1944-) 1986. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Damjanich János " Ag emlékérem (34,82g/0.640/42,5mm) T:UNC halvány patina Adamo GS4
14 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house