Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 350

Asszonyi Tamás (1942-) DN "RÁBATEXT - Győr - 75 év" kétoldalas bronz emlékérem (100mm) T:AU
31507.

3 000 HUF

Asszonyi Tamás (1942-) DN "RÁBATEXT - Győr - 75 év" kétoldalas öntött bronz emlékérem (100mm) T:AU
31508.

3 600 HUF
9,76
11,25

Bartos Endre (1930-2006) DN "Perényi László 1941-ben" egyoldalas, öntött bronz plakett (~112-114mm) T:AU
31509.

4 000 HUF

Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1906. "Gyulai Pál születése 80-ik évfordulójára a műbarátok köre 1906" egyoldalas bronz emlékplakett (74x77mm) T:AU Hungary 1906. "Gyulai Pál születése 80-ik évfordulójára a műbarátok köre 1906 (For the 80th Anniversary of birth of Pál Gyulai)" one-sided bronze commemorative plaque. Sign.: Beck Ö. Fülöp (74x76,5mm) C:AU HP 838
31510.

Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1906. "Gyulai Pál születése 80-ik évfordulójára a műbarátok köre 1906" egyoldalas bronz emlékplakett (74x77mm) T:AU
Hungary 1906. "Gyulai Pál születése 80-ik évfordulójára a műbarátok köre 1906 (For the 80th Anniversary of birth of Pál Gyulai)" one-sided bronze commemorative plaque. Sign.: Beck Ö. Fülöp (74x76,5mm) C:AU
HP 838

19 000 HUF
51,49
59,38

Berán Lajos (1882-1943) 1931. "I. Nemzetközi Stomatológiai Kongresszus Budapest" kétoldalas bronz emlékérem (45mm) T:XF Hungary 1931. "1st International Stomatology Congress" two-sided bronze commemorative medallion. Sign.:Lajos Berán (1882-1943) (45mm) C:XF HP.: 1331.
31511.

5 000 HUF

Berán Lajos (1883-1943) 1980 k. "Budapesti emlék" kétoldalas bronz emlékérem, későbbi öntött változat (79mm) T:XF
31512.

2 000 HUF

Berán Nándor (1889-1965), Vértes László 1940 k. "Szent Borbála" egyoldalas bronz emlékplakett, hátlapon "BUDAPEST DÖBRENTEI U. 2." gyártói jelzéssel (67,5x55mm) T:AU patina Hungary cca 1940. "Szent Borbála (Saint Barbara)" one-sided, bronze plaque, on reverse "BUDAPEST DÖBRENTEI U. 2." maker's mark. Sign.: Nándor Berán, László Vértes (36,34g/67,5x55mm) C:AU patina
31513.

Berán Nándor (1889-1965), Vértes László 1940 k. "Szent Borbála" egyoldalas bronz emlékplakett, hátlapon "BUDAPEST DÖBRENTEI U. 2." gyártói jelzéssel (67,5x55mm) T:AU patina
Hungary cca 1940. "Szent Borbála (Saint Barbara)" one-sided, bronze plaque, on reverse "BUDAPEST DÖBRENTEI U. 2." maker's mark. Sign.: Nándor Berán, László Vértes (36,34g/67,5x55mm) C:AU patina

30 000 HUF
81,30
93,75

31514.

34 000 HUF
92,14
106,25

Bognár György (1944-) "Gróf Széchenyi István 1791-1860" Ag emlékérem dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal (31,1g/0.999/42,5mm) T:PP
31515.

18 000 HUF
48,78
56,25

Bognár György (1944-) 1985. "250 éves a műszaki felsőoktatás Miskolc / Első professzoraink - Sályi I. - Borbély S. - Zorkóczy B." kétoldalas bronz emlékérem műanyag tokban (42,5mm) T:UNC
31516.

2 200 HUF
5,96
6,88

Bognár György (1944-) 1985. "40 éves a BÁV / Mária Terézia" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
31517.

1 000 HUF

Bognár György (1944-) 1986. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Damjanich János" Ag emlékérem (34,82g/0.640/42,5mm) T:UNC halvány patina Adamo GS4
31518.

14 000 HUF
37,94
43,75

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF