Hungarian commemorative medals and plaques Number of items: 350
3470803
31615
513
4400
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
Lisztes István (1942-) 1973. "MÉE - Jászberényi Csoport / Pest-Buda-Óbuda egyesítésének századik évfordulójára" kétoldalas, vert, bronz emlékérem (43mm) + Lapis András (1942-) 1979. "MÉE Kilencedik Vándorgyűlése - Szeged / Szeged pusztulásának és újjászületésének centenáriumi évében " ezüstpatinázott kétoldalas, vert, bronz emlékérem (43mm) T:AU-XF Adamo SG2
4 400 HUF
3231547
31616
513
Numismatics
Loósz József (1908-1985) 1947. "SAS Kórházakért Hadifoglyokért Tüdőbetegekért / Siess Adj Segíts " (40mm) + Berán Nándor (1889-1965) 1935. "Magyar Gyorsírók Országos Szövetsége" (42mm) + Csúcs Viktória (1934-1993) 1979. Magyar Éremgyűjtők Egyesülete kétoldalas bronz érem (42,5mm) (3xklf) T:AU
3 000 HUF
3378650
31617
513
Numismatics
Loósz József (1908-1985.) 1947. "SAS - Hadifoglyokért, kórházakért, tüdőbetegekért / Siess-Adj-Segíts " bronz emlékérem (40mm) + 1958. "V Éves Önkéntes Tűzoltói Szolgálatért " bronz érdemérem (35mm) T:VF,F, peremhibák, karc
2 000 HUF
3277391
31618
513
Numismatics
Madarassy Walter (1909-1994) 1973. "Budapest 1873-1973 " egyoldalas, öntött bronz plakett dísztokban (78x101mm) T:UNC
5 000 HUF
3380356
31619
513
4400
Numismatics
4 400 HUF
3473148
31620
513
14000
Numismatics
Manno Miltiadesz (1879-1935) 1930. "Budapesti Királyi Magyar Pázmány Péter Tudományegyetem / Pro patria scientia et sanitate" jelzett ezüst emlékérem (31,78g/0,800/38mm) T:XF
14 000 HUF
3396582
31621
513
Numismatics
Mladonyiczky Béla (1936-1995) 1969. "Kőrös-Menti Kulturális Hetek " egyoldalas, öntött bronz plakett (94mm) T:AU,XF
2 000 HUF
3460260
31622
513
Numismatics
Murányi Gyula (1881-1920) 1909. "Vámbéry Ármin " orientalista, egyetemi tanár, a Magyar Tudományos Akadémia tagja bronz plakett (53,5x60mm) T:AU,XF Hungary 1909. "Ármin Vámbéry " orientalist, professor, member of the Hungarian Academy of Sciences bronze plaque. Sign.: Gyula Murányi (53,5x60mm) C:AU,XF HP 3690.
8 000 HUF
3178589
31623
513
4600
Numismatics
Nagyházi János (1901-1992) 1968. "Prof. Hathvani István 1718-1786 / Dörzselektromozógépe " bronz plakett peremen "16" sorszámmal. Készítő: Iván Irisz (98x68mm) T:AU
4 600 HUF
3319966
31624
513
Numismatics
Nagy István János (1938-) DN "A régiek bölcs szavai kísérnek oly híven, lépünk szinte egy majdani tavasz szeleiben - Illyés Gy. " bronz emlékérem (98mm) T:AU
1 600 HUF
3465591
31625
513
Numismatics
Nagy Lajos (1949-) 1986. "MÉE Szabolcs-Szatmár Megyei Szervezete / Bajcsy-Zsilinszky Endre 1886-1986 " ezüstpatinázott bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo NH3
2 000 HUF
3425933
31626
513
Numismatics
Nagy Lajos (1949-) 1987. "V. Ferdinánd - MÉE Szabolcs-Szatmár megyei Szervezete / Százötven éves Nyíregyháza szabadalomlevele 1837-1987 " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo NH9
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house