Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 350

Lisztes István (1942-) 1973. "MÉE - Jászberényi Csoport / Pest-Buda-Óbuda egyesítésének századik évfordulójára" kétoldalas, vert, bronz emlékérem (43mm) + Lapis András (1942-) 1979. "MÉE Kilencedik Vándorgyűlése - Szeged / Szeged pusztulásának és újjászületésének centenáriumi évében" ezüstpatinázott kétoldalas, vert, bronz emlékérem (43mm) T:AU-XF Adamo SG2
31615.

Lisztes István (1942-) 1973. "MÉE - Jászberényi Csoport / Pest-Buda-Óbuda egyesítésének századik évfordulójára" kétoldalas, vert, bronz emlékérem (43mm) + Lapis András (1942-) 1979. "MÉE Kilencedik Vándorgyűlése - Szeged / Szeged pusztulásának és újjászületésének centenáriumi évében" ezüstpatinázott kétoldalas, vert, bronz emlékérem (43mm) T:AU-XF
Adamo SG2

4 400 HUF
11,92
13,75

Loósz József (1908-1985) 1947. "SAS Kórházakért Hadifoglyokért Tüdőbetegekért / Siess Adj Segíts " (40mm) + Berán Nándor (1889-1965) 1935. "Magyar Gyorsírók Országos Szövetsége" (42mm) + Csúcs Viktória (1934-1993) 1979. Magyar Éremgyűjtők Egyesülete kétoldalas bronz érem (42,5mm) (3xklf) T:AU
31616.

3 000 HUF

Loósz József (1908-1985.) 1947. "SAS - Hadifoglyokért, kórházakért, tüdőbetegekért / Siess-Adj-Segíts" bronz emlékérem (40mm) + 1958. "V Éves Önkéntes Tűzoltói Szolgálatért" bronz érdemérem (35mm) T:VF,F, peremhibák, karc
31617.

2 000 HUF

Madarassy Walter (1909-1994) 1973. "Budapest 1873-1973" egyoldalas, öntött bronz plakett dísztokban (78x101mm) T:UNC
31618.

5 000 HUF

31619.

4 400 HUF
11,92
13,75

Manno Miltiadesz (1879-1935) 1930. "Budapesti Királyi Magyar Pázmány Péter Tudományegyetem / Pro patria scientia et sanitate" jelzett ezüst emlékérem (31,78g/0,800/38mm) T:XF
31620.

14 000 HUF
37,94
43,75

Mladonyiczky Béla (1936-1995) 1969. "Kőrös-Menti Kulturális Hetek" egyoldalas, öntött bronz plakett (94mm) T:AU,XF
31621.

2 000 HUF

Murányi Gyula (1881-1920) 1909. "Vámbéry Ármin" orientalista, egyetemi tanár, a Magyar Tudományos Akadémia tagja bronz plakett (53,5x60mm) T:AU,XF Hungary 1909. "Ármin Vámbéry" orientalist, professor, member of the Hungarian Academy of Sciences bronze plaque. Sign.: Gyula Murányi (53,5x60mm) C:AU,XF HP 3690.
31622.

Murányi Gyula (1881-1920) 1909. "Vámbéry Ármin" orientalista, egyetemi tanár, a Magyar Tudományos Akadémia tagja bronz plakett (53,5x60mm) T:AU,XF
Hungary 1909. "Ármin Vámbéry" orientalist, professor, member of the Hungarian Academy of Sciences bronze plaque. Sign.: Gyula Murányi (53,5x60mm) C:AU,XF
HP 3690.

8 000 HUF
10

Nagyházi János (1901-1992) 1968. "Prof. Hathvani István 1718-1786 / Dörzselektromozógépe" bronz plakett peremen "16" sorszámmal. Készítő: Iván Irisz (98x68mm) T:AU
31623.

4 600 HUF
12,47
14,38

Nagy István János (1938-) DN "A régiek bölcs szavai kísérnek oly híven, lépünk szinte egy majdani tavasz szeleiben - Illyés Gy." bronz emlékérem (98mm) T:AU
31624.

1 600 HUF

Nagy Lajos (1949-) 1986. "MÉE Szabolcs-Szatmár Megyei Szervezete / Bajcsy-Zsilinszky Endre 1886-1986" ezüstpatinázott bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo NH3
31625.

2 000 HUF

Nagy Lajos (1949-) 1987. "V. Ferdinánd - MÉE Szabolcs-Szatmár megyei Szervezete / Százötven éves Nyíregyháza szabadalomlevele 1837-1987" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo NH9
31626.

Nagy Lajos (1949-) 1987. "V. Ferdinánd - MÉE Szabolcs-Szatmár megyei Szervezete / Százötven éves Nyíregyháza szabadalomlevele 1837-1987" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
Adamo NH9

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF