Art-ceramics
Number of items: 190
3394826
12122
502
Art-ceramics
Pázmány 12 darab kerámia tálka, 1-1 mázkopással, jelzett, d: 11 cm alatt
5 000 HUF
3394949
12123
502
Art-ceramics
Bodrogkeresztúr 6 darab figura, m: 19 cm alatt, közte sérült
3 000 HUF
3394966
12124
502
Art-ceramics
Lázi János (1912-1980): Hódmezővásárhelyi váza. Sérült, jelzett, m: 14 cm
2 000 HUF
3395024
12125
502
Art-ceramics
Antalfiné Szente Katalin: Éneklő lány. Jelzett, kis pattogzással, m: 27 cm
3 000 HUF
3395578
12126
502
Art-ceramics
Kirschner 90 jelzéssel kerámia hordó asztaldísz, tűzhibával, m: 11 cm
3 000 HUF
3395114
12127
502
Art-ceramics
Hévizi emlék szecessziós váza, kis kopással, m: 12,5 cm
3 000 HUF
3395111
12128
502
Art-ceramics
Edény. Nádudvar, cca 19. sz. második fele, kavicsolt felületű, m: 12 cm
3 000 HUF
3394897
12129
502
3200
Art-ceramics
Iparművész kerámia váza, m: 18 cm
3 200 HUF
3365507
12130
502
Art-ceramics
Iparművész mázas kerámia kaspó, Kézzel festett, hibátlan d: 16 cm
2 600 HUF
3363291
12131
502
900
Art-ceramics
Tófej váza. Jelzés nélkül, kis kopással, m: 20 cm
3365186
12132
502
Art-ceramics
3 000 HUF
3362185
12133
502
Art-ceramics
Mázas kerámia kancsó.jelzett, hibátlan 20 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m