Art-ceramics

Number of items: 190

Pázmány 12 darab kerámia tálka, 1-1 mázkopással, jelzett, d: 11 cm alatt
12122.

5 000 HUF

Bodrogkeresztúr 6 darab figura, m: 19 cm alatt, közte sérült
12123.

3 000 HUF

Lázi János (1912-1980): Hódmezővásárhelyi váza. Sérült, jelzett, m: 14 cm
12124.

2 000 HUF

Antalfiné Szente Katalin: Éneklő lány. Jelzett, kis pattogzással, m: 27 cm
12125.

3 000 HUF

Kirschner 90 jelzéssel kerámia hordó asztaldísz, tűzhibával, m: 11 cm
12126.

3 000 HUF

Hévizi emlék szecessziós váza, kis kopással, m: 12,5 cm
12127.

3 000 HUF

Edény. Nádudvar, cca 19. sz. második fele, kavicsolt felületű, m: 12 cm
12128.

3 000 HUF

Iparművész kerámia váza, m: 18 cm
12129.

3 200 HUF
8,67
10,00

Iparművész mázas kerámia kaspó, Kézzel festett, hibátlan d: 16 cm
12130.

2 600 HUF
7,05

Tófej váza. Jelzés nélkül, kis kopással, m: 20 cm
12131.

900 HUF
2,44
2,81

12132.

3 000 HUF

Mázas kerámia kancsó.jelzett, hibátlan 20 cm
12133.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF