Art-ceramics
Number of items: 190
3279388
12172
502
Art-ceramics
Német iparművész kerámia váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 19 cm
3 000 HUF
3320748
12173
502
Art-ceramics
Barátság Druzsba feliratos korsó kerámia 13 cm
2 000 HUF
3413891
12174
502
Art-ceramics
Miska kancsó, mázas kerámia, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan 19 cm
3 000 HUF
3413893
12175
502
Art-ceramics
Kaspó mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 18 cm, m: 16 cm
3 000 HUF
3412046
12176
502
3200
Art-ceramics
2 darab vadászmintás kőedény söröspohár, jelzés nélkül, hibátlan, m: 22,5 cm
3 200 HUF
3412901
12177
502
Art-ceramics
Kocsis Kerámia kézzel festett kacsa figura, jelzett, hibátlan, m: 8 cm
3 000 HUF
3411229
12178
502
Art-ceramics
Madár alakú kerámia síp, 8x8 cm
2 000 HUF
3411223
12179
502
Art-ceramics
cca 1900 Mázas kerámia macska figura, jelzés nélkül, kis kopással, m: 6 cm
2 000 HUF
3411216
12180
502
Art-ceramics
Blue Montain Pottery mázas kerámia elefánt, jelzés nélkül, hibátlan, 21x17 cm
3 000 HUF
3417536
12181
502
Art-ceramics
Sarkadi 2 darab mázas kerámia dísztál, jelzett, hibátlan, d: 20-23 cm
2 400 HUF
3417782
12182
502
Art-ceramics
Szilke. Mezőtúr, cca 20. sz. eleje, sérült, m: 14 cm
2 000 HUF
3417731
12183
502
Art-ceramics
Karcagi páros fali fűszertartó, jelzett., sérüléssel, 20x10 cm
2 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m