https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Art-ceramics
Number of items: 190
Auction is over! Item soon called at the auction hall
3397952
12134
502
0
3200
Art-ceramics
Artworks & Paper
1
SZJ jelzéssel dísztál, h: 5 cm
The item is not available
Starting price:
3 200 HUF
3397948
12135
502
0
3200
Art-ceramics
Artworks & Paper
1
2 darab gorzafalvai korsó, m: 16 cm
The item is not available
Starting price:
3 200 HUF
3397979
12136
502
0
3000
Art-ceramics
Artworks & Paper
1
Jelzett iparművész dísztál, sérüléssel, d:18 cm
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
3194466
12137
502
0
2400
Art-ceramics
Artworks & Paper
1
Korond 2 darab régebbi kerámia, jelzett, mázhibával, m: 16-18 cm
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
3260534
12138
502
0
3000
Art-ceramics
Artworks & Paper
1
Tél allegóriájával díszített múzeumi másolat kályhacsempe, kis sérüléssel, 26x22 cm
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
2535082
12139
502
0
2000
Art-ceramics
Artworks & Paper
1
Viking katona, kerámia figura, jelzett, lepattanásokkal, m: 17,5 cm
Starting price:
2 000 HUF
2712200
12140
502
0
1200
Art-ceramics
Artworks & Paper
1
Teáskanna. Németország XX. sz. vége. Jelzett, javított a szájánál 23 cm
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3328076
12141
502
0
3000
Art-ceramics
Artworks & Paper
1
Bagay jelzéssel: Tálka. mázas cserép, XX. sz. kézzel festett, hibátlan 16 cm
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
3364520
12144
502
0
3000
Art-ceramics
Artworks & Paper
1
Ay 85 jelzéssel iparművész kerámia váza. Mázas, kézzel festett, hibátlan 19 cm
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
3364498
12145
502
0
2400
Art-ceramics
Artworks & Paper
1
Bodrogkeresztúri kerámia tálka. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan 17 cm
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
3260875
12146
502
0
3200
Art-ceramics
Artworks & Paper
1
2 darab iparművész kerámia ikebana, közte Mihály Béla, kis mázhibákkal.
The item is not available
Starting price:
3 200 HUF
3201258
12147
502
0
3000
Art-ceramics
Artworks & Paper
1
SZK jelzéssel: Iparművész hengeres posztamens, jelzett, m: 33 cm, d: 14,5 - 19,5 cm
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
|
up to 1.000 HUF
|
100 HUF
|
|
up to 5.000 HUF
|
200 HUF
|
|
up to 10.000 HUF
|
500 HUF
|
|
up to 20.000 HUF
|
1.000 HUF
|
|
up to 50.000 HUF
|
2.000 HUF
|
|
up to 100.000 HUF
|
5.000 HUF
|
|
up to 200.000 HUF
|
10.000 HUF
|
|
up to 500.000 HUF
|
20.000 HUF
|
|
up to 1.000.000 HUF
|
50.000 HUF
|
|
up to 2.000.000 HUF
|
100.000 HUF
|
|
up to 5.000.000 HUF
|
200.000 HUF
|
|
up to 10.000.000 HUF
|
500.000 HUF
|
|
over 10.000.000 HUF
|
1.000.000 HUF
|
further page navigation
Auction house
-
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
-
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
-
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
-
E-mail
:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
-
-
Opening hours:
-
Monday: 12-17
-
Tuesday-Wednesday: 10-17
-
Thursday: 10-19
-
Friday: closed
-
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment