Art-ceramics

Number of items: 190

SZJ jelzéssel dísztál, h: 5 cm
12134.

3 200 HUF
8,67
10,00

2 darab gorzafalvai korsó, m: 16 cm
12135.

3 200 HUF
8,67
10,00

Jelzett iparművész dísztál, sérüléssel, d:18 cm
12136.

3 000 HUF

12137.

2 400 HUF

Tél allegóriájával díszített múzeumi másolat kályhacsempe, kis sérüléssel, 26x22 cm
12138.

3 000 HUF

12139.

2 000 HUF

12140.

1 200 HUF

Bagay jelzéssel: Tálka. mázas cserép, XX. sz. kézzel festett, hibátlan 16 cm
12141.

3 000 HUF

Ay 85 jelzéssel iparművész kerámia váza. Mázas, kézzel festett, hibátlan 19 cm
12144.

3 000 HUF

Bodrogkeresztúri kerámia tálka. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan 17 cm
12145.

2 400 HUF

2 darab iparművész kerámia ikebana, közte Mihály Béla, kis mázhibákkal.
12146.

3 200 HUF
8,67
10,00

12147.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF