Art-ceramics
Number of items: 190
3411471
12085
502
Art-ceramics
Csíki Margit (Gitka): Madaras tál, hidegen festett terrakotta, jelzett, hibátlan, d: 25 cm
6 000 HUF
3411624
12086
502
Art-ceramics
2 darab csibeitató. Alföld, cca 20. sz. középső harmada, kis sérüléssel, d: 18-20 cm
5 000 HUF
3411668
12087
502
Art-ceramics
Pávamintás kerámia plakett, kis pattogzással, 28x15,5 cm
5 000 HUF
3412589
12088
502
Art-ceramics
Hal alakú síp. Alföld, cca 20. sz. eleje, h: 12 cm
4 000 HUF
3412587
12089
502
Art-ceramics
Pesthidegkút korall mintás fali dísztál, hibátlan, d: 26 cm
5 000 HUF
3412586
12090
502
3800
Art-ceramics
Szombathy Zsuzsa: Retró kerámia váza, jelzett, hibátlan, m: 14 cm
3 800 HUF
3412585
12091
502
3800
Art-ceramics
Király jelzéssel női akt, mázas kerámia, m: 34 cm
3 800 HUF
3412579
12092
502
4800
Art-ceramics
Jasba retro német gyertyatartó, jelzett, hibátlan, m: 27 cm
4 800 HUF
3412576
12093
502
Art-ceramics
Retro német gyertyatartó, jelzés nélkül, hibátlan, m: 15 cm
3 600 HUF
3412573
12094
502
3800
Art-ceramics
Kerezsi Gyöngyi (1943-): Vonalas váza, jelzett, mázhibával, m: 21 cm
3 800 HUF
3412567
12095
502
Art-ceramics
Iparművész ikebana, kis kopással, 18x15 cm
3 600 HUF
3412566
12096
502
Art-ceramics
Iparművész ikebana, kis kopással, 16x15 cm
3 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m