Art-ceramics
Number of items: 190
3382712
12073
502
4400
Art-ceramics
Német op-art füles váza, jelzett, hibátlan, m: 26 cm
4 400 HUF
3382710
12074
502
3800
Art-ceramics
Mihály Béla: Retro szárazvirág váza. Jelzett, hibátlan, 19x18 cm
3 800 HUF
3382707
12075
502
5500
Art-ceramics
Tiszafüredi gazdagon díszített miskakancsó, jelzett, kis kopással, m: 21 cm
5 500 HUF
3362266
12076
502
Art-ceramics
KN jelzéssel: Korsó pár. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan 15 cm
4 000 HUF
3215866
12077
502
4800
Art-ceramics
Német retro iparművész plasztikusan csorgatott mázas váza, kis mázhibával, m: 29 cm
4 800 HUF
3177620
12078
502
Art-ceramics
3 600 HUF
3161215
12079
502
Art-ceramics
4 000 HUF
3182234
12080
502
4200
Art-ceramics
Iparművész sárga-fekete váza. Jelzés nélkül, mázkopással, m: 28 cm
4 200 HUF
3182249
12081
502
Art-ceramics
Fórizsné Sárai Erzsébet: Dísztál. Jelzett, mázkopással, d: 22,5 cm
3 600 HUF
3200609
12082
502
Art-ceramics
Mezőtúri miskakncsó, KISZ felirattal, m: 21 cm
3 600 HUF
3312946
12083
502
Art-ceramics
Erdélyi István: Váza, csurgatott mázas kerámia, kézzel festett jelzett, alján minimális lepattanással 33 cm
5 000 HUF
3413909
12084
502
3800
Art-ceramics
2 db korondi kerámia tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 26 cm
3 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m