Art-ceramics

Number of items: 190

Német op-art füles váza, jelzett, hibátlan, m: 26 cm
12073.

4 400 HUF
11,92
13,75
20

Mihály Béla: Retro szárazvirág váza. Jelzett, hibátlan, 19x18 cm
12074.

3 800 HUF
10,30
11,88

Tiszafüredi gazdagon díszített miskakancsó, jelzett, kis kopással, m: 21 cm
12075.

5 500 HUF
14,91
17,19

KN jelzéssel: Korsó pár. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan 15 cm
12076.

4 000 HUF

Német retro iparművész plasztikusan csorgatott mázas váza, kis mázhibával, m: 29 cm
12077.

4 800 HUF
13,01
15,00

12078.

3 600 HUF
9,76
11,25

12079.

4 000 HUF

Iparművész sárga-fekete váza. Jelzés nélkül, mázkopással, m: 28 cm
12080.

4 200 HUF
11,38
13,13

Fórizsné Sárai Erzsébet: Dísztál. Jelzett, mázkopással, d: 22,5 cm
12081.

3 600 HUF
9,76
11,25

Mezőtúri miskakncsó, KISZ felirattal, m: 21 cm
12082.

3 600 HUF
9,76
11,25

Erdélyi István: Váza, csurgatott mázas kerámia, kézzel festett jelzett, alján minimális lepattanással 33 cm
12083.

5 000 HUF

2 db korondi kerámia tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 26 cm
12084.

3 800 HUF
10,30
11,88
20

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF