Art-ceramics

Number of items: 190

Vallauris mázas kerámia hal alakú kínáló, jelzett, hibátlan 45x18 cm
12024.

8 000 HUF

Jelzett lávamázas miskakancsó iparművész alkotás, mázhibákkal, m: 21 cm
12025.

7 500 HUF
20,33
23,44

Nagy Miska kancsó. Mázas kerámia, hibátlan 33 cm
12026.

9 000 HUF
24,39
28,13

cca 1970 Scheurich "Inka" váza, jelzett, kis mázhibával, m: 29,5 cm
12027.

8 000 HUF

Kántor Sándor (Karcag, 1894-1989; Kossuth-díjas fazekasmester, a Népművészet Mestere) miskakancsó, jelzett, mázhibákkal, m: 27 cm
12028.

8 500 HUF
23,04
26,56
21

Péter Ferenc retro mázas váza, jelzett, hibátlan, m: 26 cm
12029.

8 000 HUF

Japán szakés palack, kerámia, jelzett, m: 21 cm
12030.

6 000 HUF

Korsó. Alföld, cca 20. sz. első fele, m: 18 cm
12031.

3 400 HUF
9,21
10,63

B jelzéssel fekete-fehér mázas váza, hibátlan, m: 15 cm
12032.

4 600 HUF
12,47
14,38

Mihály Béla korsó. Jelzett, hibátlan, m: 14 cm
12033.

3 400 HUF
9,21
10,63

Alföldi bokály, jelzett, m: 20 cm
12034.

3 400 HUF
9,21
10,63
10

cca 20. sz. eleje, Csorgatott mázas népi kerámia váza, pattogzással, m: 17 cm
12035.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF