Art-ceramics

Number of items: 190

Mókusmintás olasz díszcsempe, 20x20 cm
12097.

3 400 HUF
9,21
10,63

Szécsi Kerámia váza, jelzés nélkül, felületi sérüléssel, m: 17 cm
12098.

3 600 HUF
9,76
11,25

Szilke. Mezőtúr, cca 1900, sérüléssel, m: 16 cm
12099.

3 600 HUF
9,76
11,25

Gmund, Erich Hofer kerámia talicska. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 24 cm
12100.

4 000 HUF

Kerámia váza, mázas, jelzett, kis kopással 22 cm
12101.

3 600 HUF
9,76
11,25

Tejesedény. Mázas cserép, Sárospatak, cca 20. sz. eleje, kis sérüléssel, d: 15 cm, m: 10 cm
12102.

3 600 HUF
9,76
11,25

Győrbíró Enikő (1932-1999): Apa gyermekeivel faliplakett. Jelzett, kis sérüléssel, 29x24 cm
12103.

6 500 HUF
17,62
20,31

Szilke. Alföld, cca 19. sz második fele, kis sérüléssel, m: 16,5 cm
12104.

4 600 HUF
12,47
14,38

Tejfeles edény. Alföld, cca 19. sz középső harmada, m: 8,5 cm
12105.

4 600 HUF
12,47
14,38

Retro német piros-kék váza. Jelzett, kis kopással, m: 18,5 cm
12106.

4 000 HUF

Kósa Reneszánsz Kerámia Stúdió dísztál, jelzett, lepattanásokkal, d: 33 cm
12108.

5 000 HUF

Alföldi miskakancsó 4 pohárral, kis kopással, m: 16 cm
12109.

3 800 HUF
10,30
11,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF