Art-ceramics
Number of items: 190
3412599
12097
502
3400
Art-ceramics
Mókusmintás olasz díszcsempe, 20x20 cm
3 400 HUF
3413352
12098
502
Art-ceramics
Szécsi Kerámia váza, jelzés nélkül, felületi sérüléssel, m: 17 cm
3 600 HUF
3413362
12099
502
Art-ceramics
Szilke. Mezőtúr, cca 1900, sérüléssel, m: 16 cm
3 600 HUF
3412467
12100
502
Art-ceramics
Gmund, Erich Hofer kerámia talicska. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 24 cm
4 000 HUF
3411546
12101
502
Art-ceramics
Kerámia váza, mázas, jelzett, kis kopással 22 cm
3 600 HUF
3411547
12102
502
Art-ceramics
Tejesedény. Mázas cserép, Sárospatak, cca 20. sz. eleje, kis sérüléssel, d: 15 cm, m: 10 cm
3 600 HUF
3417796
12103
502
6500
Art-ceramics
Győrbíró Enikő (1932-1999): Apa gyermekeivel faliplakett. Jelzett, kis sérüléssel, 29x24 cm
6 500 HUF
3417734
12104
502
4600
Art-ceramics
Szilke. Alföld, cca 19. sz második fele, kis sérüléssel, m: 16,5 cm
4 600 HUF
3417732
12105
502
4600
Art-ceramics
Tejfeles edény. Alföld, cca 19. sz középső harmada, m: 8,5 cm
4 600 HUF
3417108
12106
502
Art-ceramics
Retro német piros-kék váza. Jelzett, kis kopással, m: 18,5 cm
4 000 HUF
3416657
12108
502
Art-ceramics
Kósa Reneszánsz Kerámia Stúdió dísztál, jelzett, lepattanásokkal, d: 33 cm
5 000 HUF
3415775
12109
502
3800
Art-ceramics
Alföldi miskakancsó 4 pohárral, kis kopással, m: 16 cm
3 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m