Art-ceramics

Number of items: 190

Retro iparművész kancsóváza, jelzett, hibátlan, m: 25 cm
12110.

3 800 HUF
10,30
11,88

Modern kék-sárga design váza, hibátlan, m: 24,5 cm
12111.

3 600 HUF
9,76
11,25

Rózsa Mária: Páva. Mázas kerámia, jelzett, 20x21 cm
12112.

4 000 HUF

Ravelli narancssárga mázas váza, jelzett, kis mázkopással, m: 14,5 cm
12113.

3 600 HUF
9,76
11,25

Kuglófsütő. Dél-Alföld, cca 19. sz. közepe - második fele, sérüléssel (hajszálrepedés), d: 21,5 cm
12114.

5 000 HUF

Spilling milk, American Milk. A megszállt Japánban készült, mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan 15 cm
12115.

4 000 HUF

Miskaváza, mázas kerámia, kézzel festett, jelzés nélkül, kis mázhibával 22 cm
12116.

4 000 HUF

Iparművész szárazvirág váza, sérüléssel, m: 12,5 cm
12117.

3 200 HUF
8,67
10,00

Alföldi vizeskorsó, kis mázkopással, m: 19 cm
12118.

3 200 HUF
8,67
10,00

Vadász figurával díszített lámpa, ragasztott, m: 26 cm
12119.

1 200 HUF

Jasba német retro váza, jelzett, kis kopással, m: 18 cm
12120.

2 600 HUF
7,05

Pázmány kerámia kakasmintás falitál. Jelzett, d: 14 cm
12121.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF