Art-ceramics
Number of items: 190
3415776
12110
502
3800
Art-ceramics
Retro iparművész kancsóváza, jelzett, hibátlan, m: 25 cm
3 800 HUF
3415785
12111
502
Art-ceramics
Modern kék-sárga design váza, hibátlan, m: 24,5 cm
3 600 HUF
3415799
12112
502
Art-ceramics
Rózsa Mária: Páva. Mázas kerámia, jelzett, 20x21 cm
4 000 HUF
3415802
12113
502
Art-ceramics
Ravelli narancssárga mázas váza, jelzett, kis mázkopással, m: 14,5 cm
3 600 HUF
3387985
12114
502
Art-ceramics
Kuglófsütő. Dél-Alföld, cca 19. sz. közepe - második fele, sérüléssel (hajszálrepedés), d: 21,5 cm
5 000 HUF
3418771
12115
502
Art-ceramics
Spilling milk, American Milk. A megszállt Japánban készült, mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan 15 cm
4 000 HUF
3418769
12116
502
Art-ceramics
Miskaváza, mázas kerámia, kézzel festett, jelzés nélkül, kis mázhibával 22 cm
4 000 HUF
3397963
12117
502
3200
Art-ceramics
Iparművész szárazvirág váza, sérüléssel, m: 12,5 cm
3 200 HUF
3397960
12118
502
3200
Art-ceramics
Alföldi vizeskorsó, kis mázkopással, m: 19 cm
3 200 HUF
3400902
12119
502
Art-ceramics
Vadász figurával díszített lámpa, ragasztott, m: 26 cm
1 200 HUF
3398933
12120
502
Art-ceramics
Jasba német retro váza, jelzett, kis kopással, m: 18 cm
2 600 HUF
3394825
12121
502
Art-ceramics
Pázmány kerámia kakasmintás falitál. Jelzett, d: 14 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m