Antique

Number of items: 197

Szecessziós kalamáris, beleilleszthető gömbalakú tartállyal, 27x14x11 cm
12983.

11 000 HUF
29,81
34,38

12984.

18 000 HUF
48,78
56,25

12985.

17 000 HUF
46,07
53,13

12986.

17 000 HUF
46,07
53,13

Régi szőlő- és borszervírozó összeállítás: jelzett kristály bortöltő jégtartó résszel és fém szerelékkel m: 56 cm - talpas szőlőkínáló kis lepattanással, m: 20,5 cm - bordekantáló m: 23 cm - ezüstözött alpakka szőlőmosó kopással, d: 24 cm, m: 16 cm - Nicolas Napoléon fém bortartó eredeti dobozában - 6 darabos kristály boros pohár készlet, hibátlan, m: 15,5 cm
12987.

16 000 HUF
43,36
50,00

Kínai réz sárkány, zománcozott réz asztali dísz, fa alapon 20x14 cm
12988.

10 000 HUF

Dunhill Dragon öngyújtó. Bronz, jelzett, 22 cm
12989.

40 000 HUF
108,40
125,00

Bezdáni Lajos (működött a XX. sz. első felében): Szenvedő Jézus. Fa intarzia, jelzett a hátoldalán, fakeretben, 20×16 cm,
12990.

3 000 HUF

12991.

3 600 HUF
9,76
11,25

Gubán György (1951-): Magányos fa a kék égbolt alatt. Tűzzománc, jelzett, fakeretben, 40x30 cm
12993.

7 000 HUF
18,97
21,88

Kasmíri antik kézzel festett lakkozott tojás alakú edény, jelzett, kopott, 18x11 cm
12994.

6 000 HUF

Virágot formázó falikar. Réz, fa talapzattal, fodros tejüveg búrával, 40x36 cm
12995.

4 800 HUF
13,01
15,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF