Antique Number of items: 197
3193017
12983
493
11000
Antique
Szecessziós kalamáris, beleilleszthető gömbalakú tartállyal, 27x14x11 cm
11 000 HUF
3283140
12984
493
Antique
18 000 HUF
3302326
12985
493
17000
Antique
17 000 HUF
3256371
12986
493
17000
Antique
17 000 HUF
3361905
12987
493
Antique
Régi szőlő- és borszervírozó összeállítás: jelzett kristály bortöltő jégtartó résszel és fém szerelékkel m: 56 cm - talpas szőlőkínáló kis lepattanással, m: 20,5 cm - bordekantáló m: 23 cm - ezüstözött alpakka szőlőmosó kopással, d: 24 cm, m: 16 cm - Nicolas Napoléon fém bortartó eredeti dobozában - 6 darabos kristály boros pohár készlet, hibátlan, m: 15,5 cm
16 000 HUF
3361245
12988
493
Antique
Kínai réz sárkány, zománcozott réz asztali dísz, fa alapon 20x14 cm
10 000 HUF
3361243
12989
493
40000
Antique
Dunhill Dragon öngyújtó. Bronz, jelzett, 22 cm
40 000 HUF
3362247
12990
493
Antique
Bezdáni Lajos (működött a XX. sz. első felében): Szenvedő Jézus. Fa intarzia, jelzett a hátoldalán, fakeretben, 20×16 cm,
3 000 HUF
3364059
12991
493
Antique
3 600 HUF
3361517
12993
493
Antique
Gubán György (1951-): Magányos fa a kék égbolt alatt. Tűzzománc, jelzett, fakeretben, 40x30 cm
7 000 HUF
3361190
12994
493
Antique
Kasmíri antik kézzel festett lakkozott tojás alakú edény, jelzett, kopott, 18x11 cm
6 000 HUF
2790932
12995
493
4800
Antique
Virágot formázó falikar. Réz, fa talapzattal, fodros tejüveg búrával, 40x36 cm
4 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house