Antique

Number of items: 197

Ikon - Istenanya, az eléghetetlen csipkebokor. Orosz, cca 19. sz. utolsó harmada, tojástempera, fa, kopással, réz okláddal, 26x31 cm. Középen a gyermekét kezében tartó Istenanya, körben az Isteni fényt jelképező csillagos égbolt, körülötte a teremtés természeti elemeit szimbolizáló négy angyal alakjával.
12909.

50 000 HUF
135,50
156,25

Pravoszláv ikon - Pokolraszállás szentekkel. Fa táblán, négyosztatú táblával, XX.sz-i átfestéssel és felirattal a hátoldalán, kopott, . 26x31 cm
12910.

26 000 HUF
70,46
81,25

Arab mokkás készlet. Réz, fa állványon, tálcával, hat személyes d: 34 cm
12911.

15 000 HUF
40,65
46,88

Öntöttvas figurális díszítés. kandallódísz. 22x18 cm
12912.

8 000 HUF
11

Antik, keleti stílusú lakkozott fa doboz, kulcs nélkül, kopásokkal. XIX. sz. 23x39 cm
12913.

6 000 HUF

Szecessziós fém tálca. Virág mintás, fém, kopásokkal 53x35 cm
12914.

5 000 HUF

F. Samassa Laibach réz kandalló gyertyatartó pár. Jelzett XIX.sz. Ausztria 34 cm
12915.

16 000 HUF
43,36
50,00

3 db régi réz tálca. üveg berakással d: 24 cm
12916.

2 400 HUF

Orosz ortodox templomi olajmécses tartó- Réz, üveg betéttel. d: 8 cm, m: test: 11 cm
12917.

20 000 HUF
54,20
62,50

Afrikai faragott fa törzsi maszk. 60 cm
12918.

6 000 HUF

Faragott fa törzsi maszk kis repedéssel 51 cm
12919.

6 000 HUF

2 darab újszerű török gépi szőnyeg, 120x160 cm /// SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
12920.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF