Antique Number of items: 197
3385991
12909
493
50000
Antique
Ikon - Istenanya, az eléghetetlen csipkebokor. Orosz, cca 19. sz. utolsó harmada, tojástempera, fa, kopással, réz okláddal, 26x31 cm. Középen a gyermekét kezében tartó Istenanya, körben az Isteni fényt jelképező csillagos égbolt, körülötte a teremtés természeti elemeit szimbolizáló négy angyal alakjával.
50 000 HUF
3385987
12910
493
26000
Antique
Pravoszláv ikon - Pokolraszállás szentekkel. Fa táblán, négyosztatú táblával, XX.sz-i átfestéssel és felirattal a hátoldalán, kopott, . 26x31 cm
26 000 HUF
3385820
12911
493
15000
Antique
Arab mokkás készlet. Réz, fa állványon, tálcával, hat személyes d: 34 cm
15 000 HUF
3386055
12912
493
Antique
Öntöttvas figurális díszítés. kandallódísz. 22x18 cm
8 000 HUF
3386063
12913
493
Antique
Antik, keleti stílusú lakkozott fa doboz, kulcs nélkül, kopásokkal. XIX. sz. 23x39 cm
6 000 HUF
3385966
12914
493
Antique
Szecessziós fém tálca. Virág mintás, fém, kopásokkal 53x35 cm
5 000 HUF
3385968
12915
493
Antique
F. Samassa Laibach réz kandalló gyertyatartó pár. Jelzett XIX.sz. Ausztria 34 cm
16 000 HUF
3385970
12916
493
Antique
3 db régi réz tálca. üveg berakással d: 24 cm
2 400 HUF
3380718
12917
493
Antique
Orosz ortodox templomi olajmécses tartó- Réz, üveg betéttel. d: 8 cm, m: test: 11 cm
20 000 HUF
3380379
12918
493
Antique
Afrikai faragott fa törzsi maszk. 60 cm
6 000 HUF
3380380
12919
493
Antique
Faragott fa törzsi maszk kis repedéssel 51 cm
6 000 HUF
3366057
12920
493
Antique
2 darab újszerű török gépi szőnyeg, 120x160 cm /// SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
8 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house