https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Antique Number of items: 197
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
3096445
12957
493
0
16000
Antique
Artworks & Paper
1
Art deco ezüstözött alpakka dohányzó szett, 3 db-os: gyufatartó-hamuzó, cigaretta- és szivarkínáló. Jelzés nélkül, kopott ezüstözéssel, m: 6 - 15 cm
The item is not available
Starting price:
16 000 HUF
3096368
12958
493
0
16000
Antique
Artworks & Paper
1
Antik íróasztali szett, bronz szerelékes márvány talapzaton spirálos tintatartó üveg, hozzá tömör bronz tolltartó, patinás, 11x8x8 cm és 19x8,5x2,5 cm
The item is not available
Starting price:
16 000 HUF
3096323
12959
493
0
6000
Antique
Artworks & Paper
1
Art deco asztali gyertya- és gyufatartó (2 db), négyzet alakú fekete üveg alapon patinás bronz tartórész, jelzés nélkül, az egyik üvegen kisebb csorbával, m: 13 - 15 cm
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
2922546
12960
493
0
8000
Antique
Artworks & Paper
1
Asztali kerek réz patinás hamuzó gyufatartóval és cigaretta kínáló, patinával, alján jelzett: Oroszlános jel JL AG HERRMANN, kis deformálással, 9,6 x10 cm
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
2922556
12961
493
0
4000
Antique
Artworks & Paper
1
Lekerekített háromszög alakú tömör bronzgyertyatartó, talpán ,,Geschützt-Real Bronce" jelzéssel, pótolt gyertyatartóval.
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
2922130
12962
493
0
14000
Antique
Artworks & Paper
1
Antik kupa. Bordó fajansz betéttel, arany és fehér színű, körbefutó eltérő mintákkal, bronz peremmel, címkével jelzett, m: 19 cm
The item is not available
Starting price:
14 000 HUF
2948770
12963
493
0
10000
Antique
Artworks & Paper
1
Antik fém doboz. Fém keret, fa betétekkel, tetején üveg alatt zsáner jelenet, fa béléssel, kopásokkal. Jelzés nélkül, 16x13 x 7cm
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
2979399
12964
493
0
20000
Antique
Artworks & Paper
1
Antik asztali vadászmintás dohányzó szett, 3 db, vadászkutya- és siketfajd díszítéssel gyufatartó és cigarettatartók, üveg betétekkel, ezüstözött bronz, kopással, 14x10x6 cm, illetve m: 8-14 cm
The item is not available
Starting price:
20 000 HUF
3340459
12966
493
0
6000
Antique
Artworks & Paper
1
Kínai gyöngyház faragás, fém tartótokban, 20x20 cm
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
2810181
12967
493
0
8000
Antique
Artworks & Paper
1
Kecske szőrme, kis kopásokkal, 126x80 cm
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
2810135
12968
493
0
17000
Antique
Artworks & Paper
1
Antik óriáskígyóbőr, kopásokkal, 430x45 cm
The item is not available
Starting price:
17 000 HUF
3220759
12969
493
0
70000
Antique
Artworks & Paper
1
Németh Éva (1930-2019) textilművész: Faliszőttes lányalakkal és állatalakokkal. Jó állapotban, 175x70 cm /// Éva Németh (1930-2019) textile artist: Wall tapestry featuring girl and animal figures. In good condition, measuring 175x70 cm.
The item is not available
Starting price:
70 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment