https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Antique Number of items: 197
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
3259705
12970
493
0
30000
Antique
Artworks & Paper
1
Stefániay Edit (1936 - ): Jegyespár. Tűzzománc kép réz lemezen, bőr keretben, jelzett 17x24 cm, 30x33 cm
The item is not available
Starting price:
30 000 HUF
3325630
12971
493
0
7500
Antique
Artworks & Paper
1
G . Lóránt Lujza (1964-): Mezőn. Tűzzománc, jelzett a hátoldalán címkén, fakeretben, d 14,5 cm
The item is not available
Starting price:
7 500 HUF
3361858
12972
493
0
50000
Antique
Artworks & Paper
1
ifj. Koffán Károly (1940-): Mozgásban (három grácia). Zománckép, fémlemez, jelezve jobbra lent. Fakeretben. 37,5x27 cm
The item is not available
Starting price:
50 000 HUF
3144394
12974
493
0
46000
Antique
Artworks & Paper
1
cca 1870/90 Sévres vagy annak modorában: XVI. Lajos stílusú lámpa, elektromossá átalakítva. Francia, zománcozott réz, jelzés nélkül. Oldalán kartusokban virágcsokor és zsánerjelenet, 4 karmos lábon, fogója karikát tartó oroszlán maszk. Tetejébe elektromos szerelék szerelve. Teljes magassága: 78 cm.
The item is not available
Starting price:
46 000 HUF
3024116
12975
493
0
32000
Antique
Artworks & Paper
1
Szecessziós puttó figurával díszített öntöttvas asztali képtartó / tükör, 45x30 cm
The item is not available
Starting price:
32 000 HUF
3097479
12976
493
0
48000
Antique
Artworks & Paper
1
Antik szalon női kártyaasztal. Fa, bronz, ráragasztott kártyalapokkal. Kopással, d: 42 cm, m: 70 cm, kisméretű kártyapaklival
Starting price:
48 000 HUF
3339043
12977
493
0
40000
Antique
Artworks & Paper
1
Keleti istenség fa szobra. Kinnara. Faragott és festett fa, applikációkkal, Thaiföld, cca 20. sz. első fele, 2 repedt résszel, m: 87 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
The item is not available
Starting price:
40 000 HUF
3339415
12978
493
0
12000
Antique
Artworks & Paper
1
Időjárás állomás. Barométer, hőmérő, faragott kerettel 46x20 cm
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
3347812
12979
493
0
19000
Antique
Artworks & Paper
1
Fa sétabot, ezüstözött réz Buddha fogóval, ebonizált fa, h: 92 cm
Starting price:
19 000 HUF
3347821
12980
493
0
18000
Antique
Artworks & Paper
1
Fa sétabot, faragott csont markolattal, h: 89 cm
Starting price:
18 000 HUF
3347819
12981
493
0
18000
Antique
Artworks & Paper
1
Fa sétabot, fém rátétes csont markolattal, ebonizált fa, h: 92 cm
Starting price:
18 000 HUF
3097499
12982
493
0
10000
Antique
Artworks & Paper
1
Japonizáló stílusú lakkozott fa szervírtálca, hajós jelenettel díszített, kopással, kissé hullámos, 60x32 cm
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment