Antique

Number of items: 197

Szent Kozma és Szent Damján. Kézzel festett modern ikonmásolat, 34x25 cm
12945.

8 000 HUF

cca 1900 Bakteróra / járőr óra, hiánnyal, kulcs nélkül, d: 8 cm
12946.

12 000 HUF
10

12947.

60 000 HUF
162,60
187,50

Antik Continental írógép, magyar billentyűzettel, rajta a gyár képével kissé kopott
12948.

12 000 HUF

12949.

110 000 HUF
298,10
343,75

1987 Commodore C64C Home Computer, hozzá Oceanic OC-118N Commodore Compatible Floppy Disc Drive. Működő, jó állapotban, eredeti sérült dobozukban. /// 1987 Commodore C64C Home Computer with an Oceanic OC-118N Commodore Compatible Floppy Disk Drive. Working, in good condition, with their original but damaged boxes.
12950.

36 000 HUF
97,56
112,50

cca 1900, Lakócsa környéke, Dráva menti horvát női főkötő, gazdag hímzéssel és díszítéssel, 9x37 cm
12951.

5 000 HUF

cca 19. sz. vége, Szűz Mária a kisdeddel, kézzel festett porcelánkép kegytárgy, támasztható kertben, 9x6 cm, 16x13 cm
12952.

16 000 HUF
43,36
50,00

cca 19. sz. közepe, Szűz Mária a kisdeddel, kézzel festett porcelánkép kegytárgy, ezüst (Ag) keretben, jelzés nélkül, 8x6,5 cm, 13x9,5 cm
12953.

26 000 HUF
70,46
81,25

cca 19. sz. közepe, Szűz Mária a kisdeddel, kézzel festett porcelánkép kegytárgy, bronz keretben, 5,5x4 cm, 12x6 cm
12954.

26 000 HUF
70,46
81,25

WMF üvegbetétes asztalközép kínáló, jelzett, kopással, d: 34,5 cm
12955.

16 000 HUF
43,36
50,00

12956.

32 000 HUF
86,72
100,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF