Antique Number of items: 197
3377326
12945
493
Antique
Szent Kozma és Szent Damján. Kézzel festett modern ikonmásolat, 34x25 cm
8 000 HUF
3377304
12946
493
Antique
cca 1900 Bakteróra / járőr óra, hiánnyal, kulcs nélkül, d: 8 cm
12 000 HUF
3378215
12947
493
60000
Antique
60 000 HUF
3345722
12948
493
Antique
Antik Continental írógép, magyar billentyűzettel, rajta a gyár képével kissé kopott
12 000 HUF
3331873
12949
493
110000
Antique
10 darabos "Anbaxian" kókusz szakés csésze szett ezüst (Ag) betétekkel. Kína, Csing-dinasztia, cca 19. sz., ezüst betétekben kínai fémjellel, fa dobozban, 1-1 sérüléssel, d: 4 cm /// Set of 10 'Anbaxian' coconut sake cups with silver (Ag) inlays. China, Qing Dynasty, circa 19th century, with Chinese metal marks on the silver inlays, in a wooden box, each with one damage, diameter: 4 cm.
110 000 HUF
3347522
12950
493
36000
Antique
1987 Commodore C64C Home Computer, hozzá Oceanic OC-118N Commodore Compatible Floppy Disc Drive. Működő, jó állapotban, eredeti sérült dobozukban. /// 1987 Commodore C64C Home Computer with an Oceanic OC-118N Commodore Compatible Floppy Disk Drive. Working, in good condition, with their original but damaged boxes.
36 000 HUF
3361116
12951
493
Antique
cca 1900, Lakócsa környéke, Dráva menti horvát női főkötő, gazdag hímzéssel és díszítéssel, 9x37 cm
5 000 HUF
3372042
12952
493
Antique
cca 19. sz. vége, Szűz Mária a kisdeddel, kézzel festett porcelánkép kegytárgy, támasztható kertben, 9x6 cm, 16x13 cm
16 000 HUF
3372034
12953
493
26000
Antique
cca 19. sz. közepe, Szűz Mária a kisdeddel, kézzel festett porcelánkép kegytárgy, ezüst (Ag) keretben, jelzés nélkül, 8x6,5 cm, 13x9,5 cm
26 000 HUF
3372038
12954
493
26000
Antique
cca 19. sz. közepe, Szűz Mária a kisdeddel, kézzel festett porcelánkép kegytárgy, bronz keretben, 5,5x4 cm, 12x6 cm
26 000 HUF
3322364
12955
493
Antique
WMF üvegbetétes asztalközép kínáló, jelzett, kopással, d: 34,5 cm
16 000 HUF
2979339
12956
493
32000
Antique
32 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house