Antique

Number of items: 197

cca 18-19.sz. Afrikai pásztorpárna, faragott magas olajtartalmú fa, jó állapotban, 20x19 cm
13008.

9 000 HUF
24,39
28,13

Modern imaszőnyeg, jó állapotban, 110x65 cm
13009.

1 800 HUF

Szecessziós ón dísztányér, kis kopással, ajándékozási gravírozással, d: 30 cm
13012.

10 000 HUF

Autóipari oktatási szemléltető makett - Kuplung pedállal. Német gyártmány, fém, 27x27 cm
13013.

15 000 HUF
40,65
46,88

Sztereokép néző készülék egyik üveg hiányzik
13016.

7 000 HUF
18,97
21,88

6 db tűzzománc egy fakeretben, egyiken Sz jelzéssel. 10x5 és 17x7 cm közötti méretekben.
13017.

20 000 HUF
54,20
62,50

Imaszőnyeg, török, kézzel szőtt, jó állapotban 60x90 cm
13020.

8 000 HUF

Imaszőnyeg, török, kézzel szőtt, jó állapotban 65x100 cm
13021.

8 000 HUF

13022.

8 000 HUF

Antik lószerszámdísz szett: 2 darab kantárdísz és hámdísz. Bőr, réz, kopott, h: 40-50 cm
13023.

15 000 HUF
40,65
46,88

Kosszarv trófea, kopással, h: 59 cm
13024.

9 000 HUF
24,39
28,13

cca 1860 Jelzett angol ón tál, kopott, d: 16 cm
13025.

10 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF