Antique
Number of items: 197
3325460
13041
493
Antique
Ón tál. Monarchia, feltehetően Karlsbad vagy Bécs, cca 1800, jelzett, monogramos, d: 28,5 cm
5 000 HUF
3325416
13042
493
3800
Antique
Ón tál. Magyar, cca 19. sz. első harmada, jelzett, d: 22 cm
3 800 HUF
3325412
13043
493
Antique
Ón tál. Erdély, cca 18. sz. második fele, jelzett, HV tulajdonosi jellel, d: 26 cm
5 000 HUF
3380643
13044
493
60000
Antique
Pakisztáni Bokhara nagy méretű gyapjú szőnyeg, kézi szövésű, jó állapotú 285x185 cm
60 000 HUF
3328086
13045
493
Antique
6 000 HUF
3326496
13046
493
3800
Antique
Hirmann Ferenc Budapest (öntöde): Nemera (art deco). Bronzírozott fém, jelzett, kopott, m: 14 cm
3 800 HUF
3326852
13047
493
Antique
Iparművész domborított lemezkép, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 12×6,5 cm
2 600 HUF
3234169
13048
493
36000
Antique
36 000 HUF
3298358
13049
493
24000
Antique
24 000 HUF
3299558
13050
493
Antique
Telefunken Jubilate 301 rádió. cca 1968/1969, Telefunken Deutschland, h: 42 cm
7 000 HUF
3307580
13051
493
15000
Antique
Antik bronz angol asztali lámpa, m: 58 cm
15 000 HUF
3309246
13052
493
6500
Antique
Antik kovács patakutató fogó. Alföld, cca 19. sz. közepe - második fele, h: 123 cm
6 500 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m