Antique

Number of items: 197

cca 1900, Lakócsa környéke, Dráva menti horvát női főkötő, gazdag hímzéssel és díszítéssel, 8x36 cm
13090.

4 400 HUF
11,92
13,75

Imamalom. India, cca 1900, faragott fa, h: 16 cm
13091.

6 000 HUF

Jugendstil jelzett ezüstözött olajecet-üveg tartó, m: 12 cm
13092.

1 600 HUF

Szecessziós pudrié. Réz, belső tükrön sérülés, 10,5x5,5 cm
13093.

3 200 HUF
8,67
10,00

Kővágóné Zsóri Balogh Erzsébet (1955-): "Fali dísz". Tűzzománc, jelzett a hátoldalán, fakeretben, 23×16 cm
13094.

7 500 HUF
20,33
23,44

Levélnyitó, Faragott csont kis sérüléssel 22 cm
13095.

5 000 HUF

Japán lakkozott doboz, cca 19. sz vége, sérült, 16x10 cm
13096.

3 000 HUF

cca 1880-1900 Edmund Kirmse Optisches Institut Leipzig színházi távcső, saját bőr tokban, sérüléssel, tok sérült, h: 10 cm
13097.

12 000 HUF

Tsatsa. cca 20. sz. eleje, Tibet, faragott és festett fa, üvegezett, 9x7 cm
13098.

7 500 HUF
20,33
23,44
10

Kínai bölcs. Faragott és festett tagua dió, fa talapzaton, m: 5,5 cm
13099.

12 000 HUF

Faragott csont teve figura, 5x6 cm
13100.

2 400 HUF

Faragott csont oroszlán figura, h: 7 cm
13101.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF