https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Antique
Number of items: 197
Auction is over! Item soon called at the auction hall
2959213
13078
493
0
10000
Antique
Artworks & Paper
1
Antik bronz patikai mozsár. Törővel d: 10 cm, m: 11 cm
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
2203664
13079
493
0
7000
Antique
Artworks & Paper
1
Fém kazettás doboz, tetején rózsákkal és margarétákkal plasztikusan díszített, sarkainál kariatidákkal, karmos talpakon álló, fedelén 1962. MS, gravírozással. Apró kopásokkal. Fedél alatt kettéosztott kazettákkal, 2 kazetta mérete: 7x10x7. Doboz: 14x18x22 cm.
The item is not available
Starting price:
7 000 HUF
3197140
13080
493
0
12000
Antique
Artworks & Paper
1
Ortodox tömjénfüstölő, eredeti üvegbetéttel, kis pattogzással, m: 41 cm
Starting price:
12 000 HUF
3382864
13081
493
0
4000
Antique
Artworks & Paper
1
Csángó mintával díszített női alkalmi táska, kopott, 34x22 cm
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
3382859
13082
493
0
4000
Antique
Artworks & Paper
1
cca 1900, Lakócsa környéke, Dráva menti horvát női fejdísz, 30x25 cm
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
3373500
13083
493
0
28000
Antique
Artworks & Paper
1
Misch Ádám (1935-1995): Női akt, 1964. Tűzzománc, fémlemez, jelezve jobbra középen (Misch 64), 20x10 cm
Starting price:
28 000 HUF
3361108
13084
493
0
4000
Antique
Artworks & Paper
1
cca 1900, Lakócsa környéke, Dráva menti horvát női hajkötő hajdísz, kis sérüléssel, h: 110 cm
Starting price:
4 000 HUF
3096336
13085
493
0
8000
Antique
Artworks & Paper
1
Berndorf ezüstözött alpakka tejkiöntő, elegáns formatervezésű, alján jelzett (BMF), korának megfelelő kopottsággal, m: 10 cm
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
3361789
13086
493
0
1600
Antique
Artworks & Paper
1
Régi tübetejka, jó állapotban
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
3361449
13087
493
0
7000
Antique
Artworks & Paper
1
Létkerék - kézzel festett modern thangka, vászonon, kis gyűrődéssel, 26x22 cm
The item is not available
Starting price:
7 000 HUF
3361093
13088
493
0
2600
Antique
Artworks & Paper
1
cca 1900, Lakócsa környéke, Dráva menti horvát női ruha díszsáv, jó állapotban, h: 68 cm
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
3361103
13089
493
0
3600
Antique
Artworks & Paper
1
cca 1900, Lakócsa környéke, Dráva menti horvát női hajkötő hajdísz, kis sérüléssel, h: 160 cm
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
|
up to 1.000 HUF
|
100 HUF
|
|
up to 5.000 HUF
|
200 HUF
|
|
up to 10.000 HUF
|
500 HUF
|
|
up to 20.000 HUF
|
1.000 HUF
|
|
up to 50.000 HUF
|
2.000 HUF
|
|
up to 100.000 HUF
|
5.000 HUF
|
|
up to 200.000 HUF
|
10.000 HUF
|
|
up to 500.000 HUF
|
20.000 HUF
|
|
up to 1.000.000 HUF
|
50.000 HUF
|
|
up to 2.000.000 HUF
|
100.000 HUF
|
|
up to 5.000.000 HUF
|
200.000 HUF
|
|
up to 10.000.000 HUF
|
500.000 HUF
|
|
over 10.000.000 HUF
|
1.000.000 HUF
|
further page navigation
Auction house
-
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
-
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
-
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
-
E-mail
:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
-
-
Opening hours:
-
Monday: 12-17
-
Tuesday-Wednesday: 10-17
-
Thursday: 10-19
-
Friday: closed
-
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment