Th. Tecklenburg: Handbuch der Tiefbohrkunde Band II. Das Spülbohrsystem. [Mélyfúrás kézikönyve II. köt.: Az irányított fúrórendszer.] Berlin,(1887.), W. & S. Loewenthal, VIII+140+2 p.+XV (közt 13 litográfiával) t. Szövegközti fametszetű képanyaggal illusztrált. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, régi bélyegzésekkel, a borítón címkével.
[Tábori Pál] Ray, T. B. Repülők. A levegő hősei. I-II. kötet. Bp.,én., Singer és Wolfner ,(Biró Miklós-ny.), 248 p. + 16 (kétoldalas) t. + 1 (kihajtható térkép, az első repülők útvonalaival) t. Repüléstörténeti ismeretterjesztő mű, oldalszámozáson belül fejezetkezdő grafikákkal illusztrálva. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, a gerincen hiányzó papírborítással.
Az elektronikus időmérők kezelése- és javítása. Összeáll.: Havadtői József, Siklódi Gyula, Borkuti Béla. [Borítón: "Elektronikus órák kezelésé- és javítása.] Szaktanfolyami segédlet. 1983, KIOSZ. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, rajta bejegyzésekkel. Megjelent 1000 példányban.
1929-1932 A Gépmester. A Magyarországi Gépmesterek és Nyomók Szakközlönye. III. évf. 4. sz. és VI. évf. 1. sz. Bp., Magyarországi Gépmesterek és Nyomók Egyesülete (Világosság-ny.), 21+(3) p.; 30+(2) p. Kiadói tűzött papírkötés, sérült, foltos borítókkal, helyenként kis lapszéli sérülésekkel, foltos lapokkal.
Zsabrov: A repülés elmélete és technikája I. A repülőgép repülésének alapjai. Bp., 1954, Magyar Repülő Szövetség. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói kopott, foltos félvászon-kötés.
Lada Samara javítási útmutató VAZ-2108. Bp., 1991., Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés. + V. A. Versigora - A. P. Ignatov - V. I. Zelcer - K. B. Pjátkov: Lada gépkocsik javítása. Bp., 1980., Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
David, Ludwig: Ratgeber für Anfänger im Photographieren. Halle, 1906, Wilhelm Knapp. Jubileumi 33.-35. javított kiadás (97.-105. ezer). Kiadó papírkötésben, sérült, részben javított gerinccel, egyébként jó állapotban.