Books: Technics

Number of items: 69

A bánya. A magyar bányászat és bányaszakoktatás története s a magyar bányavidékek népszerű ismertetése. Szerk.: Horváth László, és Bodry László. Sopron, 1937, Székely és Társa, 266+71 p.+ 8 t. Kiadói kopott egészvászon-kötés.
20290.

3 800 HUF
10,30
12,34

20291.

6 000 HUF
19,48

20292.

5 000 HUF
16,23

Michael Bowler, Giuseppe Guzzardi, Enzo Rizzo: Das große Buch der Automobile. H.n., 2003, Vmb. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval, zsugorfóliában.
20293.

5 000 HUF
16,23

B. L. Jacot - D.M.B. Collier: Marconi, az éter varázslója. Bp.,é.n., Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval. 275p.
20294.

6 000 HUF
19,48

Birgid Hanke: Carl. F. Borgward. Unternehmer und Autokonstrukteur. Bielefeld, 2010, Delius Klasing. 191 p. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
20295.

4 200 HUF
11,38
13,64

Holger Broeker (szerk.): Peter Keetman. Volkswagenwerk 1953. Bielefeld, 2003, Kerber. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé foltos papír védőborítóval.
20296.

4 200 HUF
11,38
13,64

20297.

6 000 HUF
19,48

Samu Béla: Repülőgépelemek. Bp., 1951, Tankönyvkiadó, 424 p. Kiadói papírkötés, sérült, foltos borítóval.
20298.

6 000 HUF
19,48

Fekete Zsigmond: A viz mozgása csövekben. Részlet "Okszerű vízművelettan II." kötetéből. Egy kőnyomatú táblával. Bp., 1882. Aigner Lajos. 114p. 1 t, kih tábla. Korabeli félvászon kötésben
20299.

6 000 HUF
19,48

Jászai Sándor: Repülőgépmodellek tervezése. Normál modellek tervezése. Bp., [1953], Vörös Csillag-ny. 256 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, ceruzás bejegyzésekkel.
20300.

6 000 HUF
19,48

Renate Wiehager (szerk.): Das Mercedes-Benz Museum. Konstanz, 2006, Stadler. 240 p. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítón apró kopásnyomokkal.
20301.

3 400 HUF
9,21
11,04

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF