Books: Technics

Number of items: 69

20302.

3 400 HUF
9,21
11,04

Clauspeter Becker: Cars & Girls. Werner Eisele. München, 2006, Collection Rolf Heyne. 359+1 p. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papírborítón apró szakadással és koszfoltokkal.
20303.

4 000 HUF
12,99

Audi. Passion for progress. Ingolstadt, 2007, Audi AG. 209+2 p. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé kopott papír védőborítóval.
20304.

2 400 HUF
7,79

P. P. Budnikow, A. S. Bereshnoj, I. A. Bulawin, B. M. Grissik, G. W. Kukolew, D. N. Polubojarinow: Technologie der keramischen Erzeugnisse einschliesslich der feuerfesten Baustoffe. (Kerámiatermékek technológiája, beleértve a tűzálló építőanyagokat.) Szerk: Prof. Dr. Th. Haase. Berlin, 1953, WEB Verlag Technik. 666p. Engelhard-Reyhersche-ny, Gotha. Német nyelvű. Ábrákkal, fényképekkel, táblázatokkal gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés. Vaknyomott borító.
20305.

3 000 HUF
9,74

Thomas Reinwald: BMW Motorräder. Lemgo, 2010, Johann Kleine Vennekate. 168+8 p. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
20306.

1 600 HUF
5,19

Leslie Butterfield: Ikone einer Leidenschaft. Die Entwicklung der Marke Mercedes-Benz. Chichester, 2005, John Wiley & Sons. 271+1 p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé kopott papír védőborítóval.
20307.

2 200 HUF
5,96
7,14

Zemplén Győző: Az elektromosság és gyakorlati alkalmazásai. Második, átdolgozott kiadás. Bp., 1927, A Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói egészvászon kötésben, sérült gerinccel.
20308.

1 800 HUF
5,84

Andrew S. Tanenbaum: Számítógép architektúrák. [Bp.], 2001, Panem. Kiadói kartonált papírkötés, a borítón kis kopásnyomokkal.
20309.

4 800 HUF
13,01
15,58

A. K. Legg: Audi Owners Workshop Manual. Audi 80, 90 & Coupé. Sparkford, 1991, Hanyes. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, a borító sarkain kis kopásnyomokkal.
20310.

4 400 HUF
11,92
14,29

Trabant 601 javítási segédkönyv. Bp., 1981, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés.
20311.

2 400 HUF
7,79

cca 1950-1960 Gólya III. hidraulikus gépkocsi daru. Gyártja: Általános Gép és Műanyag Ktsz. Műszaki leírás és karbantartási utasítás. Gépelt kézirat, beragasztott fotókkal, ábrákkal. Egészvászon-kötésben, 47 p.
20312.

4 000 HUF
12,99

Pásztor Gedeon - Szepessy Andrásné - Kékesi Tamás: Színesfémek metallurgiája. Bp., 1990, Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kissé koszos borítóval, kissé dohos. Megjelent 1000 példányban.
20313.

2 400 HUF
7,79

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF