Books: Technics

Number of items: 69

Berget Alfonz: Léghajózás és repülés. Ford.: Bogdánfy Ödön. Bp., 1911, Kir. M. Természettudományi Társulat, XII+291 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Átkötött félbőr-kötés, kopott, foltos borítóval, a címlapot a XII. oldal után kötötték be.
20326.

2 000 HUF

LZ1. Das erste Luftschiff. Das Grafen Zeppelin. Eine Dokumentation. Friedrichshafen - Garching, 1975, Zeppelin-Metallwerke GmbH, 112 p. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20327.

2 400 HUF
7,79

Dr. Fülöp László: Az életvíz története. DEDIKÁLT! Kaposvár,én.,H+H Kft. Színes képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
20328.

2 000 HUF

Strassner, [Albert]: Tabellen für die Einflußlinien und die Momente des durchlaufenden Rahmens. Berlin, 1922, Wilhelm Ernst & Sohn, 4 sztl. lev.+ 59+(1) p. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, sérült gerinccel, helyenként sérült lapszélekkel, részben szétváló fűzéssel, az utolsó két lap kijár.
20329.

2 800 HUF
9,09

Baranyi Péter: Varrógépek. Bp., 1965, Műszaki Könyvkiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval. Megjelent 2400 példányban.
20330.

1 600 HUF
5,19

Hossó István - Tóth Endre: Vízelőkészítés, vízgazdálkodás. Felsőfokú Energetikus Tanfolyam. Bp., 1977, Magyar Elektrotechnikai Egyesület. Kiadói papírkötés, hiányzó gerinccel, különvált elülső borítóval. Megjelent 1000 példányban.
20331.

2 400 HUF
7,79

Trabant 601 javítási segédkönyv. Bp., 1981, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés.
20332.

1 600 HUF
5,19

The Lore of Flight. Editor: John W. R. Taylor. New York, 1986., Crescent Books. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval.
20333.

2 200 HUF
5,96
7,14

Russ Banham: Das Ford Jahrhundert. Ford Motor Company und die Innovationen, die die Welt geprägt haben. San Diego, 2002, Tehabi Books, 272 p. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20334.

2 400 HUF
7,79

Tamás György: Polski Fiat 126p. Hogyan tovább? Bp., 1978, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kissé viseltes borítóval.
20335.

1 800 HUF
5,84

FSO Warszawa gépkocsi rövid kezelési útmutatója, kihajtható melléklettel, foltos
20336.

2 000 HUF

Mezey Bertalan: Elektromótorok szerkezete, működése, kapcsolása és kezelése. Bp., 1910, "Thália", 220+(2)+XXIV p. Egyetlen kiadás. Korabeli aranyozott egészvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval, helyenként kissé foltos, koszos lapokkal.
20337.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF