A miskolci sportrepülés, ejtőernyőzés és modellezés története. Kronológia II. köt. 1950-1975. Szerk.: Csorba László. [Miskolc],2006., Borsod Megyei Repülő Klub, 346 p. Fekete - fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Irányelvek villamos szerelési munkák kivitelénél a kisfeszültségű házi csatlakozás helyétől a fogyasztókészülékig. Bp., 1940, Magyar Villamos Művek Országos Szövetsége (Globus-ny.), 112 p. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, a borítón Durkó Gergely villanyszerelő névbejegyzésével, "Békés Nagyközség Villamosműve" bélyegzőkkel. (Ritka!)
Nyárády Gábor - Szilágyi István - Várhelyi András: A világ műszaki múzeumai. Bp., 1961, Műszaki Könyvkiadó, 224 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval. Megjelent 1100 példányban.
Harsányi István: Gépgyárak tervezése, szervezése. 1. sz. jegyzet. A szocialista iparvállalat. A gyártási folyamat. A folyamatos gyártás. Kézirat. Bp., 1952., (Közoktatásügyi Jegyzetellátó Vállalat-ny.), 104 p. Kiadói papírkötés, a hátsó borítón bejegyzésekkel.
Eberhard Preusch: Így gondozd a Trabantodat. Vezetési tudnivalók, ápolási és bakácsolási tanácsok. Bp.,1967, Táncsics, 181+1 p.+1 (melléklet) t. Állami Biztosító reklámjával. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval.