Books: Technics Number of items: 69
3366473
20290
490
3800
Books: Technics
A bánya. A magyar bányászat és bányaszakoktatás története s a magyar bányavidékek népszerű ismertetése. Szerk.: Horváth László, és Bodry László. Sopron, 1937, Székely és Társa, 266+71 p.+ 8 t. Kiadói kopott egészvászon-kötés.
3 800 HUF
3352523
20291
490
Books: Technics
6 000 HUF
3351376
20292
490
Books: Technics
5 000 HUF
3352260
20293
490
Books: Technics
Michael Bowler, Giuseppe Guzzardi, Enzo Rizzo: Das große Buch der Automobile. H.n., 2003, Vmb. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval, zsugorfóliában.
5 000 HUF
3354090
20294
490
Books: Technics
B. L. Jacot - D.M.B. Collier: Marconi, az éter varázslója. Bp.,é.n., Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval. 275p.
6 000 HUF
3352127
20295
490
4200
Books: Technics
Birgid Hanke: Carl. F. Borgward. Unternehmer und Autokonstrukteur. Bielefeld, 2010, Delius Klasing. 191 p. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
4 200 HUF
3352268
20296
490
4200
Books: Technics
Holger Broeker (szerk.): Peter Keetman. Volkswagenwerk 1953. Bielefeld, 2003, Kerber. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé foltos papír védőborítóval.
4 200 HUF
3363545
20297
490
Books: Technics
6 000 HUF
3362299
20298
490
Books: Technics
Samu Béla: Repülőgépelemek. Bp., 1951, Tankönyvkiadó, 424 p. Kiadói papírkötés, sérült, foltos borítóval.
6 000 HUF
3363557
20299
490
Books: Technics
Fekete Zsigmond: A viz mozgása csövekben. Részlet "Okszerű vízművelettan II." kötetéből. Egy kőnyomatú táblával. Bp., 1882. Aigner Lajos. 114p. 1 t, kih tábla. Korabeli félvászon kötésben
6 000 HUF
3362333
20300
490
Books: Technics
Jászai Sándor: Repülőgépmodellek tervezése. Normál modellek tervezése. Bp., [1953], Vörös Csillag-ny. 256 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, ceruzás bejegyzésekkel.
6 000 HUF
3351551
20301
490
3400
Books: Technics
Renate Wiehager (szerk.): Das Mercedes-Benz Museum. Konstanz, 2006, Stadler. 240 p. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítón apró kopásnyomokkal.
3 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house