Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 62

Valentin, [Gabriel Gustav]: Grundriß der Physiologie des Menschen. Für das erste Studium und zur Selbstbelehrung. Braunschweig, 1850, Friedrich Vieweg und Sohn, VII+(1)+733+(2) p.+ 5 t. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Német nyelven. Átkötött kartonált papírkötésben, kissé sérült borítóval és gerinccel, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal, a képtáblákon foltokkal, ázásnyomokkal.
20112.

3 000 HUF

Dr. Kovács József: A vérelvonás elmélete és gyakorlati alkalmazása. Bp., 1931, Petőfi Irodalmi Vállalat. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
20113.

2 200 HUF
5,96
6,88

Clement, Peter - Harris, Alan - Davis, John: Finches & Sparrows. An Identification Guide. London, 1994, Christopher Helm. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20114.

3 600 HUF
9,76
11,25

Földünk a Szaljut-6 fedélzetéről. A szovjet-magyar közös űrrepülés. Bioszféra-M programjának eredményei. Szerk.: Sefanovics Pál, Baj Attila, Farkas Bertalan, Sipos Sándor, Szilágyi Péter. Bp., 1983, Műszaki. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés
20115.

2 400 HUF

20116.

3 600 HUF
9,76
11,25

20117.

3 600 HUF
9,76
11,25

20118.

3 000 HUF

Topinard, [Paul] Pál: Az anthropológia kézi könyve. Broca Pál előszavával. Ford.: Pethő Gyula és Török Aurél. Bp., 1881, Kir. M. Természettudományi Társulat (Franklin-ny.), XXXII+768 p. Egyetlen magyar kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas, foltos borítóval, kissé sérült, fakó gerinccel, helyenként lapszéli ázásnyomokkal.
20119.

3 000 HUF

Vörös könyv. A Magyarországon kipusztult és veszélyeztetett növény és állatfajok. Szerk.: Rakonczay Zoltán. Bp., 1990, Akadémiai Kiadó. 359p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír foltos védőborítóban,
20120.

3 000 HUF

20121.

3 200 HUF
8,67
10,00

20122.

2 800 HUF

3 db orvosi könyv: Frommer Imre - Czartoryski Jenő: Szülészet és nőgyógyászat. Szülészeti és nőgyógyászati műtéttan. Bp., 1922, Mai Henrik és Fia, XI+(1)+248 p. Egyetlen kiadás. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, helyenként foltos lapokkal. + Lukács József: Gyakorlati csecsemőgyógyászat. Diagnosztika és therápia. Bp., 1947, Novák Rudolf és Társa, 374 p.+ 1 (kihajtható) t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült borítóval és gerinccel, néhány kissé sérült lappal. + Stefancsik Szilárd: Terhesség és extragenitális betegségek, különös tekintettel a fontosabb megbetegedésekre. Bp., 1948, szerzői kiadás (Hungária-ny.), 155 p. Kiadói papírkötés, a gerincnél sérült borítóval.
20123.

2 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF