Tétel

2 800 HUF

Description:

3 db orvosi könyv: Frommer Imre - Czartoryski Jenő: Szülészet és nőgyógyászat. Szülészeti és nőgyógyászati műtéttan. Bp., 1922, Mai Henrik és Fia, XI+(1)+248 p. Egyetlen kiadás. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, helyenként foltos lapokkal. + Lukács József: Gyakorlati csecsemőgyógyászat. Diagnosztika és therápia. Bp., 1947, Novák Rudolf és Társa, 374 p.+ 1 (kihajtható) t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült borítóval és gerinccel, néhány kissé sérült lappal. + Stefancsik Szilárd: Terhesség és extragenitális betegségek, különös tekintettel a fontosabb megbetegedésekre. Bp., 1948, szerzői kiadás (Hungária-ny.), 155 p. Kiadói papírkötés, a gerincnél sérült borítóval.

Share:

Photo of the item taken by : nk