Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 62

20124.

2 400 HUF

Bugár-Mészáros Károly:Az érbetegségek diagnostikája kór- és gyógytana. Kiadói papírkötésben, 269p. Felvágatlan.
20125.

2 000 HUF

Huzella Tivadar: Általános biologia - Az orvostudomány alapjai az élettudományban. Bp., 1933, Magyar Orvosi Könyvkiadó, 349 p. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, régi bélyegzésekkel, lapszéli ceruzás jegyzettel.
20126.

2 400 HUF

20127.

2 000 HUF

Strasser V. Benő: Fizikai tréfák. Bp., [1934], Uránia (Acél Testvérek), 80 p. Szövegközti ábrákkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, a lapok egy része (17-32. old.) kijár. Az előzéklapon 1938-as ajándékozási bejegyzés vitéz Litkey György (1907-1975) festőművész, grafikus aláírásával.
20128.

2 000 HUF

Csiszár Sándor: A szín-térhatású (anaglif) ábrázolás. Geometria - fotogrammetria - hegyrajz. Függelék. Bp., 1942, Magyar Fotogrammetriai Társaság, 124 p. Gazdag képanyaggal illusztrált, 124 p. Gazdag egészoldalas képanyaggal illusztrált. 2 nézőkével. Kiadói papírkötés.
20129.

1 600 HUF

Kászoni Zoltán: Kárpát-medencei Vadaskönyv. Bp., 2003, TerraPrint, papírkötés.
20130.

2 000 HUF

20131.

2 400 HUF

20132.

2 400 HUF

20133.

2 000 HUF

1935 Szemészet. A Magyar Szemorvostársaság hivatalos közlönye. Melléklet az ,,Orvosi Hetilap" 1935. évi 40. számához. Szerk.: Horay Gusztáv. Bp., 1935, Athenaeum-ny., 280 p.+ 1 t. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, helyenként ceruzás aláhúzásokkal, kissé dohos.
20134.

2 000 HUF

Lenkei Ferenc: Geometria I. Planimetria és Trigonometria. Ismeretek Tára 11. sz. Bp., [1924], Rényi Károly (Nyugat-ny.), 87 p. Kiadói papírkötés.
20135.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF